Toshiba przedstawiła nowe laptopy dla graczy

Toshiba przedstawiła nowe laptopy dla graczy

Toshiba przedstawiła nowe laptopy dla graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.03.2012 15:14, aktualizacja: 27.03.2012 09:02

Toshiba Europe dziś w Bonn swoje nowe flagowe laptopy do gier: Qosmio X870 i Qosmio X870 3D. Toshiba Qosmio X870 posiada 17,3-calowy (43,9 cm) wyświetlacz HD. Model 3D dostępny jest również z 17,3-calowym ekranem, tym razem w rozdzielczości Full HD, współpracującym z najnowszymi okularami 3D z aktywną przesłoną NVIDIA 3D Vision. Urządzenia będą dostępne na europejskim rynku w drugim kwartale tego roku.

Qosmio X870
Qosmio X87. pracuje na technologii przetwarzania danych Intel Quad-Core oraz karcie NVIDIA GPU. Pamięć rozbudowano do 32GB RAM. Model ten wyposażony jest w dysk HDD o dużej pojemności lub hybrydowy dysk łączący w sobie zalety dysków HDD i SSD.
Qosmio X870 3D
Wyposażony w technologię NVIDIA 3. Vision 2, Qosmio X870 3D wyświetla obrazy trójwymiarowe na 17,3-calowym (43,9 cm) wyświetlaczu Full HD (czas reakcji - 5 ms). Model zawiera w zestawie okulary NVIDIA 3D Vision obsługujące technologię NVIDIA LightBoost. Pozwala to użytkownikom na oglądanie obrazów 3D, które są nawet dwa razy jaśniejsze niż gdyby oglądać je za pomocą konwencjonalnej technologii wyświetlania 3D. Okulary z aktywną przesłoną dają wyższy komfort gry dzięki soczewkom znacznie większym niż te dostępne w okularach pierwszej generacji, co skutkuje szerszym polem widzenia i ulepszonym blokowaniem światła zewnętrznego.

Dźwięk
Modele Qosmio X87. wyposażone są w głośniki stereo 2x2 harman/kardon. Działają one w technologii Slipstream zapewniającej czyste basy nawet przy wysokim poziomie głośności. Dodatkowo oba laptopy wyposażone są w aplikację SRS Premium Sound 3D Audio.

*3D na ekranie TV *
Zarówno Qosmio X87. jak i Qosmio X870 3D to dobrzy partnerzy dla telewizorów 3D. Dzięki złączu HDMI możliwe jest wyświetlanie treści 3D (filmów czy gier) z laptopa lub dysku optycznego bezpośrednio na dużym ekranie telewizora 3D. Dodatkowo Qosmio X870 jest w stanie dodać trzeci wymiar do treści 2D i wyświetlić przetworzony film na podłączonym telewizorze 3D.

Wygląd
Grafitowo-czerwona metaliczna obudowa z aluminium i fakturowanym wykończeniem powierzchni daje Qosmio X87. wygląd maszyny stworzonej dla gracza. Ciemnosrebrne metaliczne powierzchnie, które kontrastują z czerwonymi akcentami i dużym podświetlonym na czerwono logo Qosmio, podkreślają jego gamingowy charakter. Podświetlana na czerwono klawiatura pozwala na bezproblemowe granie nawet w ciemnym otoczeniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)