Toshiba 55L7453 - 55 cali rozrywki

Toshiba 55L7453 - 55 cali rozrywki

Toshiba 55L7453 - 55 cali rozrywki
Źródło zdjęć: © Stuff
25.09.2014 11:46, aktualizacja: 25.09.2014 12:20

Toshiba wprowadziła niedawno na rynek nową serię telewizorów Full HD – L74. W jej skład wchodzą trzy modele: 42-,47- oraz 55-calowy. Jak prezentuje się największy z nich?
Obraz lepszy od rzeczywistości.

Sprzęt z serii L7. korzysta z technologii CEVO. Dzięki niej jakość prezentowanego obrazu zachwyca żywymi kolorami. Jak to możliwe? System w czasie rzeczywistym ubarwia materiały zniekształcone podczas nagrywania, co z kolei zwiększa głębie oraz jakość tekstur. Nie inaczej jest w przypadku omawianego 55-calowca, który oferuje ostrzejszy, intensywniejszy obraz, w porównaniu do poprzednich odbiorników z port folio firmy.

Halo! Ty z tyłu –. co powiedziałeś?

Dzięki technologii CEVO Audio jakość dźwięku powala. Jej wykorzystanie umożliwiło zwiększenie siły basów (z 150Hz do 100Hz) i niezależne zarządzanie dźwiękiem tła oraz dialogów. Oznacza to, że w trakcie np. oglądania meczu będziesz mógł wyciszyć ścieżkę audio komentatora. Koniec z wpadkami i amatorszczyzną, od teraz liczy się tylko futbol! System uzupełnia silnik DTS Premium Sound umożliwiający symulowanie dźwięku przestrzennego.

Sprytny nawet bujając w obłokach

Modele z serii L7. mają dwurdzeniowe procesory odpowiedzialne za płynne działanie interfejsu i serwisu Smart TV Cloud. Najciekawsze funkcje? Osobisty system rekomendacji oraz MediaGuide Replay. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest za wyświetlanie propozycji programów na pod stawie osobistych preferencji użytkowników, druga zaś nagrywa na bieżąco interesujące nas materiały układając w ten sposób spersonalizowaną ramówkę.

DANE TECHNICZNE:

Rozdzielczość: Full HD, 1920 x 1080p, slim Direct LED z pasywnym 3D
Złącza: 4x HDMI, 2xUSB, wejście PC
Dźwięk: Głośniki 2x15W, technologia CEVO Audio, DTS Premium Sound
Procesor: Toshiba Dual-Core Engine
Funkcje: Smart TV Cloud, MediaGuide Replay, PVR
Polskie aplikacje między innymi: Ipla, Player, VoD Onet, Kinoplex, Iplex, Sport.pl Futbol i Ekstraklasa.net

Źródło artykułu:Stuff
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)