To już oficjalne: Windows 8 dostępny w październiku

To już oficjalne: Windows 8 dostępny w październiku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.07.2012 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wersja RTM, czyli Release To Manufacturing będzie dostępna już w sierpniu ? jednak tylko dla wybranych. Wersja dla szarego użytkownika, czyli większości z nas, pojawi się w sklepach w październiku.

Wersja RTM, czyli Release To Manufacturing będzie dostępna już w sierpniu, jednak tylko dla wybranych. Wersja dla szarego użytkownika, czyli większości z nas, pojawi się w sklepach w październiku.

Jak twierdzi Tami Reller z Microsoftu, firma jest na drodze do ukończenia prac związanych z Windows 8. Cała sytuacja miała miejsce na konferencji Worldwide Partner Conference w Kanadzie.

Czemu niektórzy dostaną Windows wcześniej? Cóż, producenci korporacyjni są w tej sytuacji uprzywilejowani. Muszą przecież przygotować swoje urządzenia (czyli tablety, notebooki, ultrabooki itp.), aby te były w pełni kompatybilne z najnowszym systemem Windows.

Przypominamy, że dla posiadaczy Windows 7 aktualizacja do Windows 8 będzie kosztowała ok. 50 zł. Warunek – komputer z tym system musi być kupiony po 2 czerwca 2012 roku. Pozostałe osoby z systemami Windows XP, Vista oraz 7 będą mogły zaktualizować system do najnowszej wersji – Windows 8 Pro – za ok. 140 zł. Pozostałe informacje z oświadczenia Microsoftu znajdziecie na oficjalnym blogu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zagadka przypalonego Galaxy S III rozwiązana?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)