To będzie najlepszy Kindle w historii?

To będzie najlepszy Kindle w historii?

To będzie najlepszy Kindle w historii?
Źródło zdjęć: © flickr / Sergey Galyonkin / CC BY-SA 2.0
06.04.2016 09:02, aktualizacja: 06.04.2016 10:19

Myślisz o kupieniu nowego czytnika Kindle? To wstrzymaj się z decyzją jeszcze przez tydzień. Amazon ma zaprezentować nowy czytnik, który ma być "najwyższej klasy".

Jeff Bezos, prezes Amazonu, osobiście na swoim koncie twitterowym zapowiedział "zupełnie nowe" czytniki Kindle'a, które mają być "najlepszego sortu". Czym będą się charakteryzować? Tego, niestety, nie wiemy i czekamy razem z wami na oficjalne ogłoszenie firmy. To oznacza jednak, że warto się wstrzymać z zakupem Kindle'a do czasu tegoż ogłoszenia.

Domyślamy się, że będzie to model, który zastąpi Kindle'a Voyage - czytnik, który swoją premierę miał w 201. roku, a więc czasy swojej młodości ma już za sobą. Ciekawe, czy nowy czytnik Amazonu wyróżni się na tle nowego Paperwhite'a, który aktualnie jest najpopularniejszym czytnikiem (jeśli chodzi o produkty Amazonu) - jest tani, ma świetny ekran i zadowalającą rozdzielczość.

Aktualnie czytniki Kindle dostępne są w trzech odmianach: "zwykłej", Paperwhite i Voyage. Są przecenione dla abonentów Prime, a ich promocyjne ceny to odpowiednio: 49,99 dolarów (około 188 zł), 89,99 dolarów (około 338 zł) i 149,99 dolarów (około 563 zł).

ag

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Huawei P9 - już pierwsze zdjęcie prasowe wiele mówi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)