The Sims 4: przykra niespodzianka dla piratów

The Sims 4: przykra niespodzianka dla piratów

The Sims 4: przykra niespodzianka dla piratów
Źródło zdjęć: © chip.pl
07.09.2014 13:27, aktualizacja: 07.09.2014 13:57

The Sims 4 bije rekordy popularności. I nic dziwnego, bo na kolejną wersję tej słynnej gry czekaliśmy aż cztery lata. Sprzedaje się ona jak świeże bułeczki, a osoby "szukające oszczędności" ściągają, ile wlezie. Czeka na nich jednak przykra niespodzianka.

Wkrótce po premierze na forum twórców gry, czyli firmy Electronic Arts, pojawiły się głosy oburzonych graczy, narzekających na to, że wyświetla im się obraz w bardzo "rozpikselizowanej" formie. To tryb, który znany był już wcześniej, ale służył do cenzurowania jedynie intymnych czynności, np. kąpieli, natomiast w tym przypadku chodziło o rozpikselizowanie niemal całego obrazu.

W odpowiedzi EA poinformowało, że efekt ten dotyczy jedynie... pirackich kopii gry, wykorzystujących zmodyfikowane pliki. Ci, którzy zakupili grę legalnie i zarejestrowali ją na Origin, nie mają tego typu problemów, więc oczywiście producent nie zamierza nic z tym fantem robić. Głosy "oburzonych" zamilkły, tym bardziej że twórcy gry grzecznie poradzili im, jak mogą rozwiązać ten problem. Wystarczy zakupić The Sims 4 w legalnej dystrybucji.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: NVIDIA chce zablokować sprzedaż Samsungów Galaxy i Note

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)