The Only Omelet And Waffle Maker - urządzenie do robienia omletów

The Only Omelet And Waffle Maker - urządzenie do robienia omletów29.08.2012 10:35
The Only Omelet And Waffle Maker - urządzenie do robienia omletów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Jest takie powiedzenie, znane zapewne wszystkim osobom, które dbają o swoją dietę: śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak żebrak. Istnieje kilka wersji tej maksymy, zawsze jednak chodzi o to samo, czyli proporcje spożywanych w ciągu całego dnia posiłków. O solidne śniadanie zatroszczy się The Only Omelet And Waffle Maker – o obiad i kolację zresztą też, bo teoria teorią, a życie życiem, więc większość osób wszystkie posiłki zjada iście królewskie.

Jest takie powiedzenie, znane zapewne wszystkim osobom, które dbają o swoją dietę: śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, a kolację jak żebrak. Istnieje kilka wersji tej maksymy, zawsze jednak chodzi o to samo, czyli proporcje spożywanych w ciągu całego dnia posiłków. O solidne śniadanie zatroszczy się The Only Omelet And Waffle Maker –. o obiad i kolację zresztą też, bo teoria teorią, a życie życiem, więc większość osób wszystkie posiłki zjada iście królewskie.

The Only Omelet And Waffle Maker to zmyślne urządzenie, które pozwoli najeść się nawet największemu łasuchowi, za jego pomocą można bowiem przyrządzić jednocześnie gofry i solidny omlet z kilku jaj. Gadżet spokojnie wykarmi również kilka osób o normalnych żołądkach, za to różnych gustach kulinarnych. W środku urządzenia znajdują się dwie kapsuły, w których można ustawić różną temperaturę, dzięki czemu uzyskamy właściwie dopieczone gofry i puszysty, delikatny omlet. Do wyboru mamy 6 różnych ustawień temperatury.

Chociaż nie jestem zwolenniczką urządzeń typu 2w1, to muszę przyznać, że The Only Omelet And Waffle Maker ma sporo zalet. Przede wszystkim zajmuje niewiele miejsca w kuchni. Urządzenie można zabrać ze sobą na wakacje i jeść różne potrawy na śniadanie. Dla osób, które rzadko gotują w domu, może stać się głównym urządzeniem AGD w kuchni. Urządzenie można kupić za 120 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)