Testuj za darmo LTE w Plusie

Testuj za darmo LTE w Plusie

Testuj za darmo LTE w Plusie
15.02.2012 13:45, aktualizacja: 15.02.2012 13:57

Plus wprowadza darmowe testy mobilnego internetu. Od 15 lutego 2012r. każdy może sprawdzić, jak działa mobilny internet LTE w sieci Plus. Możliwość bezpłatnych testów obejmuje również wybrane modele modemów HSPA+.

Obowiązująca od środy, 15 lutego br, promocja „testuj”, to:

- darmowa aktywacja,
- 0 zł za abonament przez pierwsze 30 dni przy zakupie modemu LTE,
- 0 zł za abonament przez pierwsze 7 dni, przy zakupie modemu HSPA+,
- mozliwość rezygnacji w ciągu 7 dni, bez ponoszenia kosztów

Każdy klient, zarówno indywidualny, jak i biznesowy, ma możliwość przetestowania modemu, anteny oraz internetu mobilnego oferowanego przez Plusa. Po podpisaniu 24-miesięcznej umowy w promocji „testuj”. klienci nie ponoszą opłaty aktywacyjnej oraz abonamentowej za pierwsze siedem dni. To bezpłatny czas na testowanie usługi i podjęcie ostatecznej decyzji. W przypadku rezygnacji z oferty klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. Klienci, którzy zakupili modem LTE i będą kontynuowali umowę, po zakończeniu darmowego okresu na testowanie, otrzymują dodatkowo 23 dni bez opłaty za abonament.

Osoby, które po darmowym okresie testów zrezygnują z umowy nie będą już mogły ponownie skorzystać z promocji „testuj”.

LTE to najszybszy internet mobilny, umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s. W zasięgu LTE sieci Plus znajduje się 22 proc. populacji Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)