TEST Huawei Watch GT 3: to jest złoto. Nie tylko z wyglądu

TEST Huawei Watch GT 3: to jest złoto. Nie tylko z wyglądu

Konstanty Młynarczyk
06.01.2022 00:20, aktualizacja: 07.04.2022 10:14

Wygląd, wykonanie, materiały, funkcje - to wszystko jest na najwyższym poziomie. Ale jest jedna rzecz, która sprawia, że możesz nie chcieć tego smartwatcha.

Smartwatche Huawei są na rynku od lat i zdążyły wyrobić sobie opinię urządzeń, które długo działają na baterii i są wyposażonych w bogate funkcje sportowe, ale raczej nie imponują wyglądem i możliwościami, celując raczej w niższą półkę. Wprowadzony niedawno do sprzedaży Watch GT 3 jednocześnie podtrzymuje ten wizerunek i całkowicie z nim zrywa. Jak to możliwe? Zobaczcie sami.

Testujemy Huawei Watch GT 3

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)