Test Epson Stylus Photo PX660 - całkiem sprawne urządzenie wielofunkcyjne

Test Epson Stylus Photo PX660 - całkiem sprawne urządzenie wielofunkcyjne

Test Epson Stylus Photo PX660 - całkiem sprawne urządzenie wielofunkcyjne
Źródło zdjęć: © via chip.pl
23.02.2011 15:24, aktualizacja: 04.01.2012 13:16

Epson Stylus Photo PX660 to atramentowa drukarka wielofunkcyjna przeznaczona dla domu, przydatna dla osób zainteresowanych drukowaniem fotografii. Jakość wydruków, szczególnie zdjęć jest bardzo dobra, choć nie najtańsza

Obraz
© (fot. via chip.pl)

Epson Stylus Photo PX66. to całkiem sprawny sprzęt wielofunkcyjny. Jak przystało na sprzęt z przydomkiem foto szczególnie dobrze radzi sobie ze zdjęciami. Oczywiście zwykły tekst i grafikę drukuje i kopiuje dość sprawnie. Bardzo wygodnie obsługuje się to urządzenie bez pomocy komputera. Wszystko za sprawą 2,5 calowego ekranu i dużych dotykowych klawiszy. Menu na ekranie jest dość przejrzyste, łatwo odnaleźć interesujące nas funkcje.

Obraz
© Całkiem dobry wynik, w połączeniu z bardzo dobrą jakością. Zdjęcie w formacie A4 pojawi się w nieco ponad dwie minuty. (fot. via chip.pl)

Nie należy do demonów prędkości, ale też i nie jest zbyt wolny. Do domowych zapotrzebowań na pewno to wystarczy. Koszty druku tekstu, jeśli skorzystamy z wydajniejszych tuszy są dość niskie. Niestety nie można tego samego powiedzieć o drukowaniu grafiki czy zdjęć. Tutaj wyniki są nieco słabsze, przeciętne. Warto też dodać że drukarka ma aż sześć oddzielnych pojemników z tuszem, co przekłada się nie tylko na bardzo dobrej jakości wydruki, ale także spory wydatek. Koszt pojedynczego tuszu nie jest ekstremalnie wysoki, ale pomnożony przez sześć robi wrażenie.

Obraz
© Wynik całkiem dobry, choć można to zrobić także znacznie krócej. (fot. via chip.pl)

Urządzenie zostało wyposażone dodatkowo w złącza kart pamięci i PictBridge. Bezpośredni wydruk z karty albo z pendrive’a dzięki temu jest całkiem prosty. Sama drukarka ma dość spore gabaryty, warto zatem jeszcze przed zakupem przemyśleć gdzie ją postawimy.

Obraz
© Wynik przeciętny, ale porównywalne modele radzą sobie z kopiowaniem podobnie. (fot. via chip.pl)

_ Robert Dutkiewicz _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)