Tesla Cybertruck dostanie personalizowany garaż? Ten projekt zaskakuje

Tesla Cybertruck dostanie personalizowany garaż? Ten projekt zaskakuje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.12.2019 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tesla Cybertruck zaskoczyła niecodziennym wyglądem, co wywołało dyskusję, czy elektryczny pickup zmieści się w standardowym garażu? Architekt Lars Büro jest zdania, że mogą być z tym problemy, dlatego przygotował projekt garażu, który sprawdzi się o wiele lepiej.

Kiedy Elon Musk zaprezentował najnowszy projekt swojej firmy - Tesla Cybertruck zaskoczył wszystkich. Elektryczny pickup od razy stał się przedmiotem licznych żartów, ale znalazł także wielu zwolenników. Niedawno Tesla zaprezentowała również różne warianty swojej ciężarówki, wśród których znalazł się także model kampingowy. Cybetrack doczekał się również personalizowanej przyczepy.

Jednak architekt Lars Büro zauważył, że wciąż jeden problem pozostaje nierozwiązany. Jego zdaniem Tesla Cybertruck nie zmieści się do zwykłego garażu - gdzie więc ją parkować? Odpowiedzią ma być specjalnie zaprojektowany garaż - Cybunker, którego wygląd został zainspirowany nowoczesnym wyglądem samego pojazdu.

Obraz
© Materiały prasowe

Lars Büro wyjaśnił, że nowy projekt pomieści "szereg urządzeń i pojazdów, w tym ciężarówek, które nie mieszczą się w standardowych garażach."

- W bardziej ekstremalnych lub wrogich środowiskach zajezdnia ta może być wyposażona w śluzę powietrzną, umożliwiając bezpieczne przejście z zewnątrz na wnętrze - czytamy na stronie firmy Bürona.

Lars Büro podkreśla, że chociaż budynek został zaprojektowany jako garaż dla Cybertrucka, nic nie stoi na przeszkodzie, by powiększyć go i zamienić w mieszkanie. Co więcej, jego zdaniem bez trudu można dopasować całość do nowoczesnych zabudowań, dzięki czemu Cybunker idealnie będzie prezentował się przy każdym nowoczesnym domu.

Obraz
© Materiały prasowe

- Dzięki sztywnej stalowej strukturze i aerodynamicznemu kształtowi Cybunker jest w stanie wytrzymać najcięższe warunki środowiskowe, a jego nowoczesna okrągła infrastruktura zapewnia samowystarczalność w najbardziej odizolowanych miejscach, lub jako system pomocniczy dla mieszkań - opowiada Büro o swoim projekcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)