Terminix Allclear - tak pozbędziesz się komarów z domu i ogrodu

Terminix Allclear - tak pozbędziesz się komarów z domu i ogrodu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.05.2013 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkimi krokami nadchodzi lato, a wraz z nim czas wypoczywania w ogrodzie i całodziennego wietrzenia mieszkań. Razem z tym powrócą jednak natrętne owady, w tym zmora letniego wypoczynku – komary. Producenci sprzętu domowego rozpoczynają więc powoli prezentowanie urządzeń, które pozwolą nam się skutecznie bronić przed ukąszeniami.

Należy do także linia AllClear marki Terminix. Ten przenośne odstraszacze owadów mają pomóc w walce z komarami w domu i grodzie, a co ważniejsze korzystają przy tym ze środków naturalnych - emitują w okolicy mieszankę aromatów trawy cytrynowej, cynamonu, mięty i olejku pelargonii. Producent zapewnia, że to naturalne połączenie zapachów ma skutecznie odstraszać 9. procent komarów. Pozostałe 5 procent ma zapewne problemy z węchem.

W skład linii wchodzą dwa produkty. Tabletop Masquito Repeller jest przenośnym, zasilanym przy pomocy baterii urządzeniem o rozmiarach standardowego kubka. Wbudowany w sprzęt wiatraczek rozwiewa w powietrzu aromat ze specjalnego kartridża, odstraszając komary w zasięgu 5 metrów. Dzięki temu nadaje się do użytku domowego, jak i do stosowania na biwaku czy przy ognisku. Jeden kartridż wystarczyć ma na 1. godzin pracy.

Drugim urządzeniem jest SideKick Mosquito Repeller, który montuje się do paska. Odstraszać on ma komary od noszącego go użytkownika, dzięki czemu nie trzeba stosować przeznaczonych do tego maści. Jak skuteczne są te urządzenia przekonamy się już niedługo, kiedy wejdą na rynek zaraz przed sezonem letnim.

Ceny:
Tabletop Masquito Repeller – około 50 złotych
SideKick Mosquito Repeller – około 30 złotych
Dodatkowe kartridże z zapachem kosztować będą około 20 złotych

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)