Ten plastik się rozpuszcza i można nim naprawić wszystko

Ten plastik się rozpuszcza i można nim naprawić wszystko

Ten plastik się rozpuszcza i można nim naprawić wszystko
Źródło zdjęć: © Pixabay | Fill
08.09.2016 07:40, aktualizacja: 08.09.2016 10:35

Pomysłodawcy stworzyli produkt, który ma postać karty kredytowej i pozwala na łatwe i szybkie naprawienie niemal wszystkiego. Dzięki wygodnemu kształtowi i niewielkiemu rozmiarowi, gadżet można zawsze mieć przy sobie.

Wynalazek został zaprezentowany na platformie crowdfundingowej Indiegogo. Pomysłodawcy stworzyli produkt, który ma postać karty kredytowej i pozwala na łatwe i szybkie naprawienie wszelkich przedmiotów wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzięki niewielkim rozmiarom i wygodnemu kształtowi gadżet można łatwo przechowywać i przenosić w portfelu wśród innych kart.

Do użycia potrzebujemy jedynie kubka z gorącą wodą, w którym umieszczamy kartę. Masa, z której FORMcard jest zrobiony, robi się plastyczna i możemy przystąpić do pracy. Producent zachęca, żeby używać produktu do naprawy plastikowych przedmiotów - takich jak narzędzia czy zabawki, ale gama zastosowań jest znacznie szersza. Sposób użycia, zdaniem pomysłodawcy, jest szybki, prosty i nie brudzi rąk. Zgodnie z zapewnieniami, karty możemy używać wielokrotnie, a wykorzystany materiał jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i dla ludzi.

Osoby, które zdecydowały się wesprzeć projekt mogą liczyć na bonusy przysługujące im w zależności od wpłaconej kwoty. Za 5 funtów otrzymamy 3 plastikowe karty, za 35 funtów możemy liczyć na 27 sztuk gadżetu, a za 268 funtów producent wyśle nam 300 kart. Do tej pory na realizację projektu zebrano już prawie 870 tys. zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)