Telewizor wolny od kabli - LG Media Box

Telewizor wolny od kabli - LG Media Box

22.04.2010 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aby móc korzystać z odtwarzacza DVD czy kina domowego musieliśmy fizycznie połączyć oba urządzenia z telewizorem za pomocą kilku kabli. LG wprowadziło na rynek media box, urządzenie dedykowane dla telewizorów nowej serii INFINIA, które bezprzewodowo łączy urządzenia peryferyjne z telewizorem.

Nieskrępowana aranżacja
Do nowych telewizorów LG INFINIA można dołączyć LG media box –. niewielkich rozmiarów urządzenie, do którego podłączane jest kino domowe, odtwarzacz DVD czy Blu-ray, nagrywarka albo tuner telewizji cyfrowej. LG media box przesyła bezprzewodowo sygnał Full HD 1080p nawet na odległość 30m, dzięki czemu wokół telewizora nie kłębią się żadne kable, natomiast wszystkie potrzebne w domu sprzęty umożliwiające cyfrową rozrywkę zgromadzone są w jednym miejscu.

Obraz
© (fot. LG)

Nieograniczone możliwości

Zdjęcia z aparatu cyfrowego albo zewnętrznego dysku twardego dostępne bez konieczności podłączania do telewizora dodatkowych urządzeń? Dzięki domowej sieci DLNA, w której działają wszystkie sprzęty, można bezprzewodowo łączyć się z multimedialnymi bibliotekami danych i na ekranie telewizora wyświetlać zgromadzone na nich pliki. Co więcej, funkcja Netcast Entertainment Access pozwala z poziomu telewizora przeglądać wideoklipiy z serwisu YouTube, korzystać z serwisu Google Picasa lub sprawdzić prognozę pogody w serwisie Accuweather.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)