Telefon naładujesz biurkiem. IKEA wprowadza magiczną ładowarkę

Telefon naładujesz biurkiem. IKEA wprowadza magiczną ładowarkę
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik

21.09.2021 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wchodzisz do pokoju, kładziesz telefon na biurku, a ten zaczyna się ładować. To nie magia, a nowa ładowarka od IKEA, która jest mocowana pod blatem. Urządzenie ma zadebiutować w październiku.

Nadchodząca Ikea Sjömärke może być atrakcyjną bezprzewodową ładowarką do smartfonów i innych urządzeń z ładowaniem indukcyjnym. To rozwiązanie idealne dla minimalistów. Zostało zaprojektowane tak, aby podkładka ładująca była niewidoczna po umieszczeniu jej pod biurkiem lub stołem.

Ładowarka Sjömärke widnieje już na amerykańskiej stronie Ikea w cenie 39,99 dolarów, ale produkt jest wymieniony jako aktualnie niedostępny. Można jednak już teraz przeczytać dokładny opis urządzenia i zapoznać się z instrukcją.

"Z bezprzewodową ładowarką SJÖMÄRKE twoja technologia staje się niewidoczna, ponieważ montujesz ładowarkę w ukryciu – na przykład pod blatem lub półką. Działa przez wszystkie materiały z wyjątkiem metalu" – czytamy na stronie producenta.

Według Ikea Sjömärke jest idealna do montażu na biurku lub stolik nocny, gdy chcesz, aby ładowarki i kable wtopiły się w wystrój, a pokój pozostał schludny i uporządkowany. Ładowarka ułatwia ładowanie telefonu bez konieczności szukania gniazdek i pilnowania kabli. Wystarczy umieścić telefon na blacie lub półce dokładnie nad ładowarką.

W zestawie oprócz samej ładowarki znajduje się kabel o długości ok. 2 metrów, dwustronna taśma klejąca do łatwego montażu oraz naklejki do oznaczenia, w którym miejscu na blacie należy umieścić telefon. Ładowarka działa optymalnie przez wszystkie materiały o grubości 8-22 mm z wyjątkiem metalu.

Ikea podkreśla, że ładowarka jest przeznaczona do ładowania pośredniego, na przykład przez blat lub półkę. Telefon nie powinien być umieszczony bezpośrednio w kontakcie z ładowarką.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)