Tanie Windows 7 dla studentów. Niestety nie w Polsce

Tanie Windows 7 dla studentów. Niestety nie w Polsce

Tanie Windows 7 dla studentów. Niestety nie w Polsce
18.09.2009 10:00, aktualizacja: 18.09.2009 10:41

Microsoft uruchomił nowy program licencyjny dla studentów, w ramach którego będą oni mogli kupić system Windows 7 po bardzo atrakcyjnych cenach. Niestety wszystko wskazuje na to, że polscy studenci nie będą mogli skorzystać z oferty.

Microsoft umożliwia studentom posiadającym uczelniany adres e-mail zakup Windows 7 Home Premium lub Windows 7 Professional, w wersji 32. lub 64-bitowej. Co ciekawe, obie edycje wyceniono na tę samą kwotę - 30 dolarów (bądź funtów i euro, w zależności od kraju) mimo że Professional oferuje większy wachlarz funkcji.

Obraz

System będzie dostępny do nabycia jedynie w postaci instalatora do pobrania ze strony koncernu. Zgodnie z licencją na jeden e-mail przypaść może tylko jedna kopia systemu. Na specjalnie utworzonej stronie internetowej - http://www.win741.com/ od 1 października będzie można składać zamówienia na system (premiera Windows 7 - 2. października). Oferta obowiązuje do 3 stycznia 2010 r.

Program obowiązywać ma w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australli, Kanadzie, Francji, Niemczech, Meksyku i Korei Południowej. Polskim studentom pozostaje więc korzystanie z oferty MSDN AA (bezpłatne oprogramowanie, w tym również Windows 7. dla studentów wydziałów informatycznych).

Warto wspomnieć, że Polskę ominie również rodzinny pakiet Windows 7 Family Pack (umożliwiający instalację i korzystanie z systemu Windows 7 Home Premium na 3 oddzielnych komputerach w ramach jednego gospodarstwa domowego).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (132)