Tania elektronika do domu i ogrodu. Niebawem okazje w Lidlu

Tania elektronika do domu i ogrodu. Niebawem okazje w Lidlu

Tania elektronika do domu i ogrodu. Niebawem okazje w Lidlu
Źródło zdjęć: © money.pl | Rafał Parczewski
Marcin Watemborski
09.05.2021 08:48

Od 15 maja 2021 roku w niektórych sklepach sieci Lidl pojawi się sezonowy sprzęt elektroniczny w dobrych cenach. Nie będą to tylko narzędzia, ale również wyposażenie domu. Warto mieć rękę na pulsie.

Produkty, którym warto się przyjrzeć to m.in. myjka ciśnieniowa Parkside o mocy 1800 W. Została ona wyposażona w zbiornik na środek czyszczący o pojemności 600 ml, przewód sieciowy ma 5m, a wśród dodatkowych akcesoriów znajdziemy różne dysze, które na pewno ułatwią wiosenne porządki, a wszystko to w cenie 299 złotych.

Obraz

Miłośnicy dekoracji znajdą lampki solarne w różnych kolorach. Włączają się one automatycznie, gdy tylko zaczyna się ściemniać, a do zestawu dołączony jest łańcuszek świetlny z diodami LED oraz zacisk do zawieszania. Do wyboru będą 4 zestawy, każdy za 9,99 złotych.

Obraz

Lidl nie zapomniał w maju 2021 roku o działkowiczach. Do przystrzyżenia trawy znajdziemy tam aż dwie interesujące pozycje. Pierwsza to kosiarka spalinowa (499 złotych), zapewniająca szerokość cięcia 41 cm oraz regulację wysokości cięcia od 25 do 65 mm. Silnik to model OHV 132 cc bazujący na konstrukcji 4-suwowej. Do wykończenia krawędzi posłuży natomiast podkaszarka elektryczna o mocy 300 W (69,90 złotych). Średnica ciecia wynosi 23 cm, żyłka ma 4 metry długością, a jej grubość to 1,6 mm. Do wymiany szpuli nie potrzeba narzędzi.

Obraz

Inne produkty, na które warto zwrócić uwagę:

Obraz

Pierwszy protukt to szlifierka stołowa talerzowa PTSG 140 o mocy 140 W. Służy ona do precyzyjnej obróbki drewna twardego i miękkiego. Maksymalna ilość obrotów biegu jałowego wynosi 3600 obr./min. Cena to 149 złotych (przeceniona z 199 złotych).

Obraz

Dla domatorów znalazł się wentylator stołowy o mocy 35 W i średnicy 30 cm z regulacją strumienia powietrza w pionie. Umożliwia on również ustawienie ruchu obrotowego o kącie 75 stopni.

Więcej interesujących przedmiotów znajdziecie w gazetce Lidla.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)