Tak wygląda Samsung Galaxy Note 3

Tak wygląda Samsung Galaxy Note 3

Tak wygląda Samsung Galaxy Note 3
Źródło zdjęć: © chip.pl
04.09.2013 11:30, aktualizacja: 08.07.2016 13:25

Do oficjalnej premiery Galaxy Note 3 wciąż pozostało ponad 24 godziny, ale już teraz możemy się przekonać, jak będzie wyglądał nowy phablet z Korei.

Do oficjalnej premiery Galaxy Note 3 wciąż pozostało ponad 24 godziny, ale już teraz możemy się przekonać, jak będzie wyglądał nowy phablet z Korei.

Warunek jest jeden - powyższe zdjęcie musi okazać się prawdziwe, co oczywiście ostatecznie zweryfikować będziemy mogli dopiero w momencie oficjalnej premiery urządzenia. Jak możecie zaobserwować powyżej i poniżej, nowy wygląd Note'a 3 różni się nieco od wcześniejszych przecieków, które pokazywały nam o wiele bardziej zaokrągloną obudowę. Potwierdza się natomiast bardzo cienka ramka wokół ekranu.

Poza nowym zdjęciem, możemy wam także przekazać najnowsze wieści na temat ceny nowego członka rodziny Galaxy. Jeden z rosyjskich sprzedawców już wystawił urządzenie w przedsprzedaży i obiecuje, że klienci dostaną go już pod koniec września, o ile wcześniej wpłacą na konto sklepu 2. 900 rubli. W przeliczeniu daje to nam równe 2900 złotych i właśnie takiej ceny powinniśmy spodziewać się na starcie także w Polsce.

Galaxy Note 3 ma być wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 192. x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 z taktowaniem 2,3 GHz, 3 lub 2,5 GB pamięci RAM oraz 13-megapikselowy aparat cyfrowy.

Samsung przygotowuje także słabszą i tańszą wersję nowego phabletu, którą skieruje na rynki rozwijające się, takie jak Chiny czy Indie. W urządzeniu użyty zostanie ekran LCD oraz 8-megapikselowy aparat.

Co ciekawe, wraz z premierą nowego Note'a mają spaść także ceny Galaxy S 4. Ten sam rosyjski sprzedawca twierdzi, że Samsung Galaxy Gear, czyli (także niezapowiedziany) inteligentny zegarek, kosztować będzie około 1900 złotych.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Gdyby Google wypuścił tę konsolę na rynek..."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)