T-Mobile: "2 x Więcej na konto" od teraz do każdego doładowania

T‑Mobile: "2 x Więcej na konto" od teraz do każdego doładowania

T-Mobile: "2 x Więcej na konto" od teraz do każdego doładowania
24.05.2012 15:45, aktualizacja: 24.05.2012 16:02

T-Mobile na kartę przygotował ofertę, w której klienci zyskują dwa razy więcej złotówek po każdym doładowaniu bez względu na sposób i termin zasilenia konta.

Obraz

Od 25. maja wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować nową ofertę _ 2 x Więcej na konto _, która pozwala na podwajanie każdego doładowania. Nowa usługa całkowicie zmienia podejście do promocji doładowań, które dotychczas obowiązywały tylko w krótkim okresie lub przyznawały użytkownikom określony procent doładowania.

T-Mobile na kartę oferuje wszystkim klientom podwojenie każdego doładowania niezależnie od taryfy, stażu w sieci, kwoty czy sposobu doładowania.

Dodatkowe środki, które będą równowartością doładowania, będą przyznawane w postaci _ Złotówek do wszystkich _ z określonym terminem ważności. Ten termin klienci będą mogli wydłużyć kolejnym promocyjnym doładowaniem.

_ Złotówki do wszystkich _ mogą być wykorzystane w kraju na połączenia oraz SMS-y do wszystkich sieci po wykorzystaniu środków z doładowania na koncie. W przypadku MMS-ów oraz korzystania z transmisji danych lub zakupienia jednego z pakietów Internetowych _ Złotówki do wszystkich _ będą wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Klienci aktywują ofertę _ 2 x Więcej na konto _ jednorazowo, w dowolny sposób: wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści _ TAK _ pod numer _ 676 _, używając kodu ekspresowego _ 10076# _, w biurze obsługi użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)