Szpiegowski zegarek z wbudowaną kamerą

Szpiegowski zegarek z wbudowaną kamerą

Szpiegowski zegarek z wbudowaną kamerą
Źródło zdjęć: © coolest-gadgets.com
17.10.2009 14:36, aktualizacja: 18.10.2009 13:48

Na rynku pojawia się coraz więcej tanich, szpiegowskich gadżetów. Urządzenia służące do podglądania czy podsłuchiwania, którymi kiedyś posługiwali się tajni agenci służb specjalnych, dziś dostępne są dla...

Na rynku pojawia się coraz więcej tanich, szpiegowskich gadżetów. Urządzenia służące do podglądania czy podsłuchiwania, którymi kiedyś posługiwali się tajni agenci służb specjalnych, dziś dostępne są dla przeciętnego Kowalskiego. W ofercie firmy Brando znajdziemy ciekawy zegarek szpiegowski z wbudowaną kamerą.

Gadżet mierzy zaledwie 4,3 x 4,6 x 1,8 cm. Oprócz podstawowej funkcji mierzenia czasu, pozwala na nagrywanie dźwięku i obrazu. Umożliwia rejestrowanie materiałów w formacie AVI w rozdzielczości 64. x 480 pikseli, z prędkością 30 klatek na sekundę. Posiada 4 GB wewnętrznej pamięci flash oraz wbudowany litowy akumulator, który zapewni do 2 godzin ciągłej pracy urządzenia w trybie nagrywania.

Z tylu obudowy znajduje się panel kontrolny wyposażony pokrętło do ustawiania godziny, przycisk pozwalający na włączenie/zatrzymanie nagrywania, a także przycisk RESET. Dwie diody LED (zielona i czerwona) w sposób czytelny informują użytkownika o trybie pracy urządzenia. Gadżet działa na zasadzie Plug-and-Play. Po podłączeniu do komputera (kabel USB w zestawie) wykrywany jest w systemie jako pamięć masowa. Dodatkowo automatycznie rozpoczyna się proces ładowania baterii.

Szpiegowski zegarek z wbudowaną kamerą może być przydatny np. do monitorowania pracy niani opiekującej się naszymi dziećmi. Cena: 47 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)