Szczoteczka Philips, która zachęci dzieci do mycia zębów

Szczoteczka Philips, która zachęci dzieci do mycia zębów

Szczoteczka Philips, która zachęci dzieci do mycia zębów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.11.2013 11:18

Sonicare For Kids to nowa soniczna szczoteczka elektryczna, którą zaprojektowano specjalnie dla najmłodszych. Konstrukcja urządzenia, umożliwia dostosowanie go do wieku dziecka. Szczoteczka posiada funkcje, które mają pomóc wypracować u dzieci prawidłowe nawyki czyszczenia zębów i dbania o higienę jamy ustnej.

Sonicare For Kids to nowa soniczna szczoteczka elektryczna, którą zaprojektowano specjalnie dla najmłodszych. Urządzenie umożliwia dokładne czyszczenie zębów i dostosowuje się do wieku dziecka.

Gumową główkę szczoteczki stworzono z myślą o ochronie dziecięcych zębów. Ten element jest oczywiście wymienny. Co ciekawe –. możemy zainstalować główkę w jednym z dwóch rozmiarów. Tryby pracy szczoteczki również są stopniowane. Pierwszy z nich przygotowano dla dzieci od 4 roku życia, natomiast drugi, bardziej intensywny, dla siedmiolatków i starszych. Dynamiczny sposób czyszczenia pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć do szczelin między zębami i wzdłuż linii dziąseł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Szczoteczka posiada funkcje, które mają pomóc wypracować u dzieci prawidłowe nawyki czyszczenia zębów i dbania o higienę jamy ustnej. KidTimer ma za zadanie stopniowo wydłużać czas mycia do zalecanych 2 minut, z kolei funkcja KidPacer uprzyjemnia tę czynność wesołymi dźwiękami. Aby zadowolić dziecięce gusta możliwa jest również wymiana paneli obudowy.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)