Świeże owoce i warzywa - bez lodówki

Świeże owoce i warzywa - bez lodówki

Świeże owoce i warzywa - bez lodówki
Źródło zdjęć: © ubergizmo.com
31.07.2015 13:34

Przechowywanie warzyw i owoców w lodówce stało się powszechną praktyką. Mimo, że dłużej pozostają świeże, to jednak z czasem tracą swą jędrność, lub w niektórych przypadkach stają się przemrożone, jeśli w lodówce jest zbyt niska temperatura. Urządzenie o nazwie La Denise sprawi, że produkty pozostaną świeże bez skutków ubocznych.

La Denise jest pojemnikiem, które niejako ma zastąpić lodówkę. Posiada szuflady, które służą do przechowywania warzyw i owoców przez dłuższy czas. Można więc włożyć do niego produkty i nie martwić się, że szybko przestaną nadawać się do spożycia.

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

Okazuje się, że pomysł, który sprawia, że rozwiązanie działa jak należy, jest w zasadzie stary jak świat. W dolnej części pojemnika jest pojemnik na wodę, nad którym znajduje się zbiornik z piaskiem. Woda parując przechodzi przez warstwę piasku i nawilża, a równocześnie schładza naszą cebulę lub marchewki.

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

La Denise jest eleganckim i designerskim rozwiązaniem. Bowiem pojemnik wykonano z egzotycznych gatunków drewna, więc świetnie będzie wkomponowywał się w domowe wnętrze. Nie jest to jednak rzecz tania i w zależności od rozmiaru oraz rodzaju drewna, kosztuje od 87. do 1500 złotych, czyli mniej więcej tyle co nowa lodówka.

_ Źródło: ubergizmo.com / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)