Świąteczna lodówka od LG: GB5237TIEW

Świąteczna lodówka od LG: GB5237TIEW
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.11.2011 12:53, aktual.: 04.01.2012 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG wprowadza na Święta swoją lodówkę GB5237TIEW wyposażoną w system łatwego otwierania, czy sytem Total No Frost. Lodówkę wyposażono także w dystrybutor wody.

Częstym problemem zgłaszanym przez użytkowników lodówek był fakt, iż przy ustawieniu w ścisłej zabudowie z szafkami pojawiają się trudności z otwieraniem drzwi i wysuwaniem szuflad. Nie w pełni otwarte drzwi lodówki czy zamrażarki nie tylko utrudniały swobodny dostęp do produktów, ale również obijały i niszczyły sąsiednie urządzenia. LG wprowadziło technologię łatwego otwierania, która umożliwia otwarcie drzwiczek do pełnych 90. nawet gdy lodówka jest wstawiona bardzo ściśle między szafki kuchenne. Dodatkowo, pozwala ona na swobodne wyciągnięcie szuflad zamrażarki i łatwe wyjmowanie produktów.

Lodówka LG GB5237TIEW, dzięki systemowi Total No Frost, pozwala dłużej zachowywać świeżość potraw. Szybsze i bardziej efektywne chłodzenie połączone z równomiernym rozprowadzeniem zimnego powietrza po całej powierzchni lodówki pozwoli zachować świeżość przez dłuższy okres czasu, niż ma to miejsce w przypadku standardowych lodówek. Dodatkowo, system Total No Frost nie dopuszcza do powstawania szronu w zamrażarce, co pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 30%. Zamrażarka w tym modelu lodówki ma pojemność ponad stu litrów.

Wysoka klasa energetyczna A+ pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla o 4. kg. Dodatkowym elementem pozwalającym zredukować zużycie energii, a także zapobiec niepotrzebnemu ocieplaniu wnętrza jest zamontowane wewnętrzne oświetlenie LED. Również zewnętrzny dystrybutor do wody ma swój wymiar ekologiczny. Pozwala on na korzystanie ze schłodzonej wody bez konieczności otwierania całej lodówki, co zawsze wiąże się ze zwiększonym zużyciem prądu.

Sugerowana cena detaliczna - LG GB5237TIEW - 3849 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)