Trwa ładowanie...

Streaming na Facebooku może być wyzwaniem. Urzędnikom z Pakistanu nie wszystko się udało

Urzędnicy z jednej z pakistańskich prowincji muszą jeszcze poćwiczyć strumieniowanie swoich konferencji w internecie. Oglądający mieli uzasadnione powody do śmiechu.

Share
Streaming na Facebooku może być wyzwaniem. Urzędnikom z Pakistanu nie wszystko się udałoŹródło: Twitter, fot: Naila Inayat
d1kv0xl

Rząd z pakistańskiej prowincji Khyber Pakhtunkhwa zdecydował się udostępnić w internecie przekaz na żywo z jednej ze swoich konferencji. Wybrano do tego serwis Facebook, co jest oczywiście zrozumiałe z uwagi na jego popularność. Niestety, w praktyce okazało się, że ktoś nie dopilnował ustawień aplikacji.

Konferencja była bowiem strumieniowana do sieci z włączonym filtrem, który na rozpoznane twarze uczestników nakładał kocie uszy i wąsy, upodabniając ludzi do zwierząt. Urzędnicy rzecz jasna nie zdawali sobie z tego sprawy.

Do sieci trafiły oczywiście liczne komentarze. Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni natomiast śmiechu i dodawali, że widoczni na filmie politycy wyglądają uroczo. Z czasem zorientowano się jednak, że z nagraniem coś jest nie tak i film został ostatecznie usunięty z Facebooka.

W całej tej sytuacji jest jedna wiadomość, którą z punktu widzenia urzędników należy uznać za dobrą. Konferencja nie cieszyła się bowiem szczególnym zainteresowaniem. Jak wynika ze zrzutów ekranu, które trafiły na Twittera, przekaz na żywo oglądało tylko kilkadziesiąt osób.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1kv0xl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kv0xl
d1kv0xl
Więcej tematów