Steve Ballmer: "Spartoliliśmy sprawę z Windows Mobile"

Steve Ballmer: "Spartoliliśmy sprawę z Windows Mobile"

Steve Ballmer: "Spartoliliśmy sprawę z Windows Mobile"
Źródło zdjęć: © Wikipedia
27.09.2009 21:30, aktualizacja: 28.09.2009 12:11

Steve Ballmer wyraził swoje niezadowolenie z prac nad systemem Windows Mobile 7. Miało to miejsce na przeprowadzonym w Mountain View spotkaniu Venture Capital Summit.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Przeznaczone dla analityków i inwestorów spotkanie Venture Capital Summit było zamknięte dla dziennikarzy. Relację o tym co się na nim dzieje przekazywali jednak za pomocą Twittera sami jego uczestnicy. Jeden z nich - Paul Jozefak - napisał, że Steve Ballmer wyraził się bardzo niepochlebnie na temat tempa prac nad Windows Mobile 7. żałując, że nie jest on jeszcze gotowy.
"_ Ballmer powiedział, że Microsoft spartolił sprawę z Windows Mobile. Pragną, aby WM7 był już gotowy. Kompletnie zreorganizowali zespół [odpowiedzialny za przygotowanie systemu - przyp. red] _" - napisał Juzefak.

Z kolei inny z uczestników spotkania - beninato - poinformował, że Balmer przyznał, iż Microsoft "wpompował trochę świeżego talentu" do zespołu pracującego nad WM. Obiecał jednocześnie, że to co się zdarzyło "nie powtórzy się już więcej".

Warto przypomnieć, że na początku tego roku Steve Ballmer skrytykował również system Windows Mobile 6.5 stwierdzając, że nie jest tym czego oczekiwała jego firma.

Windows Mobile 6.5 ujrzy światło dzienne na początku października, natomiast mobilna "siódemka" powinna się pojawić na rynku w przyszłym roku.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)