"StarCraft: Cartooned" już dostępny. Zapewni zupełnie nowe doświadczenie

"StarCraft: Cartooned" już dostępny. Zapewni zupełnie nowe doświadczenie

"StarCraft: Cartooned" już dostępny. Zapewni zupełnie nowe doświadczenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.07.2019 16:35

"StarCraft: Cartooned" to zupełnie nowa możliwość przeżycia kultowej gry. Carbot Animations przygotowało modyfikację, który przemienia klasyczną grę strategiczną w uroczą, kreskówkową grę. Taka oprawa z pewnością przyciągnie młodszych graczy, ale co na to weterani?

"StarCraft: Cartooned" to graficzna modyfikacja do "StarCraft: Remastered", która pozwoli przenieść klasyczną rozgrywkę na zupełnie inny wymiar. Nowe wrażenia zdobędą zarówno weterani, jak i gracze, który pierwszy raz zetkną się z tytułem. Dzięki nowemu stylowi graficznemu "StarCraft: Cartooned" będzie przystępniejsza również dla młodszych graczy.

Obraz
© Materiały prasowe

"StarCraft: Cartooned" – co nowego w grze?

Dzięki modyfikacji Carbot Animations w "StarCraft: Cartooned" każda jednostka, budowla, mapa, menu i misja została odtworzona w nowym, uroczym stylu graficznym. Kreskówkowe bitwy i epicka kampania w rysunkowej oprawie graficznej to główne nowości w grze. Jednak poza oprawą graficzną, nie zmienia się wiele – wciąż mamy przed sobą kultową grę RTS, w której możemy grać zarówno solo, jak i w trybie wieloosobowym.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe

"StarCraft" to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych gier strategicznych wszechczasów i wciąż cieszy się ogromną popularnością, nawet mimo wydania kolejnej odsłony gry. Dwa lata temu został wydany "StarCraft: Remastered" z grafiką poprawioną do rozdzielczości HD, a standardowa wersja została wtedy udostępniona graczom za darmo. Dla wielu graczy poprawiona oprawa graficzna "StarCrafta" straciła nieco na swoim dawnym uroku, stąd Blizzard postanowił zaprezentować zupełnie inną odsłonę gry, czego efektem jest "StarCraft: Cartooned". Dużym plusem jest możliwość grania ze znajomymi – nawet jeśli nie posiadają "StarCraft: Cartooned".

"StarCraft: Cartooned" jest dostępny w cenie 9,99 EUR w sklepie Blizzard. Do gry wymagany jest "StarCraft: Remastered".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)