Stacje dokujące do iPhona z CD: Sony CMT-V50iP i CMT-V10iP

Stacje dokujące do iPhona z CD: Sony CMT-V50iP i CMT-V10iP11.07.2012 13:08
Stacje dokujące do iPhona z CD: Sony CMT-V50iP i CMT-V10iP
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sony wprowadziło do swojej oferty dwa mikrozestawy muzyczne Hi-Fi ze stacją dokującą do urządzeń Apple - iPhone, iPod i iPad. Głośniki jednego z urządzeń wypełnione są cieczą magnetoreologiczną, mającą zapewnić dźwięk bez zniekształceń.

Według Sony, dzięki głośnikom z cieczą magnetoreologiczną zestaw CMT-V50iP reprodukuje czysty dźwięk pozbawiony zniekształceń. Głośniki tego typu nie wymagają użycia amortyzatorów, co przekłada się na mniejsze zniekształcenia i większą czystość dźwięku, zwłaszcza w paśmie tonów średnich i wysokich. Eliminacja amortyzatorów ma pozwala także na zmniejszenie grubości głośników.

W modelu CMT-V10iP zastosowano 2 głośniki o mocy 5. każdy, natomiast w modelu CMT-V50iP mają one moc 20W.

Oba zestawy to także pełnoprawne stacje dokujące dla urządzeń Apple. Wystarczy umieść urządzenie w doku zestawu, aby uzyskać dostęp do całej biblioteki cyfrowych nagrań zgromadzonych w naszym telefonie, tablecie czy odtwarzaczu. Na wyposażeniu znajduje się także radio FM i wyłącznik czasowy.

288768295908554899
Źródło zdjęć: © CMT-V10iP (fot. Materiały prasowe)

Z myślą o tradycjonalistach oba zestawy wyposażono w odtwarzacz CD. Łącze USB pozwala dodatkowo na odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnych bądź na podłączenie odtwarzacza MP3 lub telefonu komórkowego z gniazdem USB.

Ceny: Model CMT-V50iP około 80. zł, CMT-V10iP około 600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)