Sposób na oszczędzanie. Oto niesamowita torebka, która ci w tym pomoże!

Sposób na oszczędzanie. Oto niesamowita torebka, która ci w tym pomoże!

Sposób na oszczędzanie. Oto niesamowita torebka, która ci w tym pomoże!
Źródło zdjęć: © Screen YT/NewsGram
05.09.2016 10:56, aktualizacja: 05.09.2016 12:49

Torebka chroni nasze finanse przed wyciągnięciem ich z portfela w łatwy sposób - kiedy portfel pojawi się w naszej ręce, wnętrze torebki podświetli się na niebiesko, a wszystko dzięki diodom LED.

Torebka, która pomoże w rozsądnym wydawaniu pieniędzy wyposażona jest w magnetyczny zamek, GPS, Bluetooth, czytnik RFID, powerbank o pojemności 1000. mAh oraz mikrokomputer Arduino. Za projekt torebki odpowiada nowojorski designer Geova Rodriquez.

Jak to działa? Torebka chroni nasze finanse przed wyciągnięciem ich z portfela w łatwy sposób - kiedy portfel pojawi się w naszej ręce, wnętrze torebki podświetli się na niebiesko dzięki diodom LED.

Dodatkowo moduł GPS zidentyfikuje miejsca, w którym pieniądze wydajemy najczęściej. Kiedy pojawimy się w "niebezpiecznej strefie", torebka natychmiast nas o tym poinformuje - zacznie wibrować, a diody LED w jej wnętrzu zaświecą się na kolor bursztynowy. Natomiast zadaniem Bluetooth jest powiadomienie o zbyt dużym oddaleniu się od torebki. Powerbank umożliwi naładowanie telefonu.

Co, jeśli świadomie zignorujemy te sygnały? Torebka wykorzysta swoje najcięższe działo - zablokuje zamek, który ją zamknie. W ten sposób w sklepie nie wyciągniemy swojego portfela! Zamek możemy zaprogramować tak, by aktywował się w okresie "zwiększonej wrażliwości na wpadki" - czytamy na portalu lajt.co.uk.

Jest też pewien paradoks. Torebka kosztuje 5 tys. dolarów, a co za tym idzie, oszczędzanie nie idzie z nią w parze.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)