Sposób na domową depilację laserową

Sposób na domową depilację laserową

Sposób na domową depilację laserową
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.02.2014 15:09

Najnowszy depilator IPL firmy BaByliss to bezpieczny sposób na trwałą depilację włosów na całym ciele, także na twarzy. Jest to domowy odpowiednik gabinetowych laserów IPL, ale o niższym natężeniu światła.

Działanie Homelight G930E, oparte jest na technologii IPL, czyli depilacji światłem impulsowym. W skrócie: kierując wiązkę światła na włos, uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa. Lampa błyskowa wystarcza na cykl 13. 000 błysków (Kwarcowa Technologia Limetime).

Depilatorem Homelight G930. można usuwać włosy z całego ciała, także z pach, bikini i twarzy. Zabieg jest bezbolesny.

Nowy model depilatora laserowego jest w pełni bezpiecznym urządzeniem, wyposażonym w cały szereg funkcji, które umożliwiają emisję światła tylko wtedy, gdy prawidłowo z niego korzystamy. BaByliss G930. jest wyposażony w detektor pigmentu (rozpoczyna emisję światła dopiero po określeniu naszego fototypu skóry), czujnik sensoryczny (uaktywniający światło tylko wtedy, gdy ekran lasera ściśle przylega do skóry) oraz specjalną nakładkę z filtrem ochronnym - do bezpiecznej depilacji twarzy. Emitowane przez ten depilator światło pozbawione jest promieni UV, a jego niska intensywność (5j/cm2) gwarantuje pełną ochronę skóry. Depilator sprzedawany jest w komplecie z okularami, chroniącymi oczy przed niepożądanym promieniowaniem.
Cena –. 949 zł

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)