Sposób na domową depilację laserową

Sposób na domową depilację laserową
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.02.2014 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy depilator IPL firmy BaByliss to bezpieczny sposób na trwałą depilację włosów na całym ciele, także na twarzy. Jest to domowy odpowiednik gabinetowych laserów IPL, ale o niższym natężeniu światła.

Działanie Homelight G930E, oparte jest na technologii IPL, czyli depilacji światłem impulsowym. W skrócie: kierując wiązkę światła na włos, uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa. Lampa błyskowa wystarcza na cykl 13. 000 błysków (Kwarcowa Technologia Limetime).

Depilatorem Homelight G930. można usuwać włosy z całego ciała, także z pach, bikini i twarzy. Zabieg jest bezbolesny.

Nowy model depilatora laserowego jest w pełni bezpiecznym urządzeniem, wyposażonym w cały szereg funkcji, które umożliwiają emisję światła tylko wtedy, gdy prawidłowo z niego korzystamy. BaByliss G930. jest wyposażony w detektor pigmentu (rozpoczyna emisję światła dopiero po określeniu naszego fototypu skóry), czujnik sensoryczny (uaktywniający światło tylko wtedy, gdy ekran lasera ściśle przylega do skóry) oraz specjalną nakładkę z filtrem ochronnym - do bezpiecznej depilacji twarzy. Emitowane przez ten depilator światło pozbawione jest promieni UV, a jego niska intensywność (5j/cm2) gwarantuje pełną ochronę skóry. Depilator sprzedawany jest w komplecie z okularami, chroniącymi oczy przed niepożądanym promieniowaniem.
Cena –. 949 zł

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)