Sony Ericsson i Orange ogłosiły współpracę

Sony Ericsson i Orange ogłosiły współpracę12.05.2011 14:32
Sony Ericsson i Orange ogłosiły współpracę
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson

Sony Ericsson i Orange ogłosiły współpracę w dziedzinie rozrywki na lata 2011 i 2012. Razem z Davidem Guettą - didżejem uhonorowanym nagrodą Grammy Award i artystą EMI Music zapewnią muzyczne doświadczenie.

Użytkownicy otrzymają dostęp do muzyki i informacji o popularnym didżeju. Ponadto będą mogli skorzystać z tysięcy biletów VIP na ponad dwadzieścia jego europejskich koncertów. Dodatkowo otrzymają wyłączny dostęp do jego setów na Ibizie, które grane będą przez całe lato, w każdy czwartek.

288771781542819987
Źródło zdjęć: © (fot. Sony Ericsson)

Od czerwca br., klienci Orange będą mogli skorzystać z nowej aplikacji Android Davida Guetty, dostępnej na telefonach Sony Ericsson z rodziny Xperia. Aplikacja będzie zawierać zakulisowe filmy, nowe ścieżki dźwiękowe i ekskluzywną zawartość. Jednocześnie fani będą mogli za pomocą tej aplikacji kontaktować się z Davidem Guettą na portalu Facebook, zmieniając statusy na „tablicy”. jego profilu.

Sony Ericsson i Orange stworzą również specjalną stronę na portalu Facebook, na której fani będą mogli zostać oficjalnymi reporterami Orange. Będą oni mogli aktualizować wiadomości na temat Davida Guetty, publikując swoje wrażenia jako VIP z jego występów na żywo, czy też z podróży śladami artysty podczas jego światowego tournee tego lata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)