Snow Leopard od Apple z pełną obsługą YouTube

Snow Leopard od Apple z pełną obsługą YouTube
Źródło zdjęć: © IDG.pl

28.04.2009 18:00, aktual.: 29.04.2009 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy zrzut ekranowy Mac OS X 10.6 (Snow Leopard) wyraźnie pokazuje, że system zostanie wyposażony w pełną obsługę witryny YouTube. W jaki sposób? Apple postanowiło, że zaimplementuje funkcje związane z serwisem Google do najnowszej odsłony swojej aplikacji QuickTime X.

Obraz
© QuickTime X z obsługą YouTube. Źródło: appleinsider.co (fot. IDG.pl)

Najnowsze zrzuty ekranowe ukazujące program QuickTime X wskazują, że Apple wyposaży aplikację w szereg opcji związanych z serwisem YouTube.

Wiadomo, że najnowsze możliwości odtwarzacza QuickTime X pozwolą użytkownikom bezpośrednio dodawać materiały filmowe do zasobów YouTube. Aplikacja zadba o konwersję danego filmu i zoptymalizuje go pod kątem witryny. Jednocześnie Apple doda podobną opcję w związku z własnym serwisem MobileMe. Obie możliwości dostępne będą po kliknięciu "Share" w głównym menu programu.

Apple zapowiada, że QuickTime X zaimplementowany w Mac OS X 10.6 będzie naprawdę rewolucyjny. Aplikacja ma korzystać z możliwości OpenCL i Grand Central. Rozszerzone zostanie również wsparcie dla różnych formatów multimedialnych.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)