smartDOM, czyli łącz usługi i oszczędzaj

smartDOM, czyli łącz usługi i oszczędzaj

smartDOM, czyli łącz usługi i oszczędzaj
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Plus i Cyfrowy Polsat
29.03.2020 14:36, aktualizacja: 30.03.2020 14:54

Telefon, telewizja, internet. Dzisiaj statystyczny Polak korzysta z co najmniej kilku ofert abonamentowych. Do tego dochodzi na przykład ubezpieczenie i szybko okazuje się, że miesięcznie otrzymujemy pokaźny plik rachunków. To z jednej strony kosztowne, z drugiej zaś – niewygodne. Ale jest na to sposób.

Materiał powstał we współpracy z Plusem i Cyfrowym Polsatem

Program smartDOM, Cyfrowego Polsatu i sieci Plus, pozwala połączyć cały szereg najrozmaitszych usług w jedno kompleksowe i elastyczne rozwiązanie. Dzięki temu zyskujesz zarówno czas, jak i pieniądze. Do tego możesz sporo zaoszczędzić, co wynika z rabatów uruchamianych przy rozszerzaniu pakietu o kolejne usługi.

Schemat jest prosty. Zaczynasz od telefonu komórkowego, internetu lub telewizji, wybierając ofertę Plusa bądź Cyfrowego Polsatu. Następnie dodajesz do umowy kolejne usługi. Ich wachlarz właściwie wyczerpuje potrzeby nowoczesnego gospodarstwa domowego. Jest telefon stacjonarny, światłowód, internet mobilny, internet domowy LTE czy monitoring, ale też gaz i ubezpieczenia ERGO Hestia.

Na każdą dokupowaną usługę podstawową otrzymujesz rabat 10 zł, a ponadto na kolejne telefony (usługa siódma, ósma i dziewiąta) przyznawany jest rabat nawet 50 proc., przy abonamencie wynoszącym 50 zł. Jednocześnie preferencyjne warunki obowiązują przez cały okres trwania umowy, a ty nie musisz martwić się żadnymi kruczkami. Wszystko jest proste i przejrzyste.

Obraz
© Materiały prasowe

Tak więc każda następna usługa w pakiecie smartDOM oznacza, że oszczędzasz, ułatwiając sobie zarazem formalności.

Nie potrzebujesz dziesiątek usług? Żaden problem

Nawet jeśli masz mniejsze potrzeby niż używanie rozbudowanego pakietu multimedialnego i wystarczy Ci na przykład tylko telefon, mobilny internet LTE oraz telewizja satelitarna, to już oszczędzasz 20 zł miesięcznie. Otrzymujesz bowiem dwa rabaty 10 zł w ramach smartDOM. W skali roku, to już coś.

Podsumowując, smartDOM zawsze oznacza oszczędność. Zawsze oznacza też ułatwienia na polu kontroli wydatków i możliwość dokupienia tańszych niż zwykle usług w przyszłości. Nie ma racjonalnego powodu, aby z tej oferty nie skorzystać.

Materiał powstał we współpracy z Plusem i Cyfrowym Polsatem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)