Słuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu

Strona głównaSłuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu
10.11.2009 15:55
Słuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu
Źródło zdjęć: © Denon

Produkty firmy Denon zyskują coraz szerszą sympatię zagranicznych mediów, m.in z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Najnowszym docenionym przez zachodnią prasę branżową modelem są douszne słuchawki AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. O ich dostępność dla polskich klientów postarała się firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, a także firm produkujących akcesoria kompatybilne ze sprzętem Apple, w tym marki Denon

Słuchawki to kultowy produkt marki Denon, od dawna ceniony przez słuchaczy na całym świecie. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, niezwykła precyzja oraz dbałość o każdy detal, z myślą o jak najwyższej jakości brzmienia. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z użyciem technologii optymalizującej akustykę i zapewniającej odpowiednie ciśnienie zarówno za, jak i przed membraną. Jednym z najnowszych ich reprezentantów jest model AH-NC60. - pierwsze słuchawki douszne z aktywną redukcją szumu. Jako jedyne słuchawki dostępne na rynku zmniejszają słyszalny szum aż o 99%, gwarantując komfort użytkowania nawet w warunkach miejskiego zgiełku.

288764214162765971
Źródło zdjęć: © (fot. Denon)

Nieskazitelną jakość dźwięku z przenośnych odtwarzaczy, tj. iPodów gwarantują unikalne technologie stworzone przez Denon. System Compressed Audio Restorer, dotychczas stosowany jedynie w amplitunerach kina domowego, udoskonala dynamikę i rozszerza zakres częstotliwości muzyki skompresowanej np. za pomocą kodeków MP3. Z kolei technologia Radial Cascade Damper niweluje nieprzyjemny dla ucha szelest, powstający przy ocieraniu się kabla o ubranie.

Każdy klient otrzyma w komplecie adapter wtyczki samolotowej oraz futerał na telefon komórkowy, pełniący również funkcję podpórki podczas oglądania wideo na iPhonie i iPodzie touch.

Uzupełnieniem oferty są również trzy wielkości wkładek dousznych (S, M, L) oraz specjalna pianka dostosowująca się idealnie do ucha.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)