Słuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu

Słuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu10.11.2009 15:55
Słuchawki DENON AH-NC600 z aktywną redukcją szumu
Źródło zdjęć: © Denon

Produkty firmy Denon zyskują coraz szerszą sympatię zagranicznych mediów, m.in z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Najnowszym docenionym przez zachodnią prasę branżową modelem są douszne słuchawki AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. O ich dostępność dla polskich klientów postarała się firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, a także firm produkujących akcesoria kompatybilne ze sprzętem Apple, w tym marki Denon

Słuchawki to kultowy produkt marki Denon, od dawna ceniony przez słuchaczy na całym świecie. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, niezwykła precyzja oraz dbałość o każdy detal, z myślą o jak najwyższej jakości brzmienia. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z użyciem technologii optymalizującej akustykę i zapewniającej odpowiednie ciśnienie zarówno za, jak i przed membraną. Jednym z najnowszych ich reprezentantów jest model AH-NC60. - pierwsze słuchawki douszne z aktywną redukcją szumu. Jako jedyne słuchawki dostępne na rynku zmniejszają słyszalny szum aż o 99%, gwarantując komfort użytkowania nawet w warunkach miejskiego zgiełku.

288764214162765971
Źródło zdjęć: © (fot. Denon)

Nieskazitelną jakość dźwięku z przenośnych odtwarzaczy, tj. iPodów gwarantują unikalne technologie stworzone przez Denon. System Compressed Audio Restorer, dotychczas stosowany jedynie w amplitunerach kina domowego, udoskonala dynamikę i rozszerza zakres częstotliwości muzyki skompresowanej np. za pomocą kodeków MP3. Z kolei technologia Radial Cascade Damper niweluje nieprzyjemny dla ucha szelest, powstający przy ocieraniu się kabla o ubranie.

Każdy klient otrzyma w komplecie adapter wtyczki samolotowej oraz futerał na telefon komórkowy, pełniący również funkcję podpórki podczas oglądania wideo na iPhonie i iPodzie touch.

Uzupełnieniem oferty są również trzy wielkości wkładek dousznych (S, M, L) oraz specjalna pianka dostosowująca się idealnie do ucha.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)