Słuchawka prysznicowa z aromaterapią

Słuchawka prysznicowa z aromaterapią
Źródło zdjęć: © gadget.com

01.06.2015 14:24

Żyjemy w bardzo stresującym świecie. U wielu z nas długotrwale utrzymujący się stan niepokoju, wiecznego zdenerwowania z czasem może zamienić się w problemy zdrowotne. Aby temu zapobiec powinniśmy zadbać o siebie i dużo częściej relaksować się.

Żyjemy w bardzo stresującym świecie. U wielu z nas długotrwale utrzymujący się stan niepokoju, wiecznego zdenerwowania z czasem może zamienić się w problemy zdrowotne. Aby temu zapobiec powinniśmy zadbać o siebie i dużo częściej relaksować się. Ile ludzi tyle sposobów na odstresowanie się. Jednym z nich jest wieczorna kąpiel. W tym może nam pomóc słuchawka prysznicowa z funkcją aromaterapii.

Ten wyjątkowy gadżet do łazienki posiada wbudowany pojemniczek z olejkiem lawendowym. Sam zapach uwalniany jest przez głowicę natrysku. Słuchawka od prysznica posiada aż 29. dysz, które pobudzą nasze zmysły i pomogą zrelaksować się. Głowica natrysku posiada wbudowany regulator, zwiększając prędkość wody. Zapewnia to stały przepływ wody, dzięki czemu zużycie wody zmniejsza się o 50%.
Prysznic wyposażony jest również w filtr, który redukuje ilość chloru znajdującego się w wodzie. Kaseta aromatyczna wystarczy tylko na 3 miesiące, podczas gdy filtr może być stosowany przez 4 miesiące. Do słuchawki możemy dokupić wkłady zamienne oraz filtry.

Słuchawkę do prysznica z aromaterapią możemy kupić za 80 dolarów, nowe filtry za 10 dolarów, natomiast wymienne wkłady za 50 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)