SleeKeys - fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku

SleeKeys - fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku

SleeKeys - fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.08.2014 16:17, aktualizacja: 30.08.2014 12:43

Jeśli nie lubicie pisać po ekranach tabletów prędzej czy później zaczniecie się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowej klawiatury. Na tym polu dominują głównie urządzenia, które łączą się z tabletem przez Bluetooth. SleeKeys wpadło na zupełnie inne rozwiązanie.

Jeśli nie lubicie pisać po ekranach tabletów, prędzej czy później zaczniecie się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowej klawiatury. Na tym polu dominują głównie urządzenia, łączące się z tabletem przez Bluetooth. SleeKeys wpadło na zupełnie inne rozwiązanie.

Gadżet został skonstruowany w formie etui do iPada, a sama klawiatura pełni rolę fizycznej nakładki. Nie ma tu żadnej elektroniki, kabli, ani konieczności parowania z urządzeniem. Po prostu naciskając fizyczne klawisze, gumki umieszczone pod nimi będą uderzać w ekranową klawiaturę. Dzięki magnetycznym łączeniom mamy gwarancję, że gadżet nie ześlizgnie się z powierzchni iPada.

Cena? 45 dol. w przedsprzedaży na Kickstarterze. Później SleeKeys ma kosztować około 70 dol. Pomysłodawcy już raz próbowali swoich sił na tym serwisie crowdfundingowym, z tym, że wtedy proponowali podobną klawiaturę na smartfony. Pomysł nie spotkał się jednak z wystarczającym zainteresowaniem. Być może tym razem będzie inaczej.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows XP Service Pack 4 już dostępny

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)