SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [25.09.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [25.09.2019]
Źródło zdjęć: © Fotolia
Karolina Modzelewska

25.09.2019 22:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy lek na raka dopuszczony do stosowania w Europie, Neckermann Polska złoży wniosek o ogłoszenie upadłości, Sojuz-FG poleciał po raz ostatni, bitcoin z ogromnymi spadkami. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata nauki i technologii.

Larotrectinib: Nowy lek na raka zatwierdzony w Europie.

Nowy lek na raka został dopuszczony do stosowania w Europie. Larotrectinib może okazać się nową szansą dla chorujących na nowotwory, ponieważ podaje się go bez względu na to, który z narządów został zaatakowany.

Neckermann Polska złoży wniosek o ogłoszenie upadłości

W najbliższych dniach Neckermann Polska złoży do Sądu Rejonowego wniosek o ogłoszenie upadłości. Biuro podróży informuje, że poza granicami kraju wciąż przebywa około 3600 turystów.

Sojuz-FG poleciał po raz ostatni

Ostatni siedemdziesiąty lot rakiety Sojuz-FG odbył się dziś (25.09) około godz. 15.57. Był to również ostatni start z wykorzystaniem wyrzutni Gagarina. NASA udostępniła transmisję na żywo.

Bitcoin z ogromnymi spadkami

Najpopularniejsza kryptowaluta z kolejnymi spadkami notowań. Przed południem jej wartość zmniejszyła się o ok. 3 proc. Zamieszanie na rynku najprawdopodobniej wywołali sami inwestorzy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)