Trwa ładowanie...
d2g2jt7

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [01.09.2020]

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków może zatwierdzić szczepionkę na koronawirusa przed końcem testów. Naukowcy przypuszczają, że Słońce mogło mieć bliźniaka. Nieudany start szpiegowskiego satelity w USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczepionka na koronawirusa może zostać zatwierdzona przez FDA przed końcem testów
Szczepionka na koronawirusa może zostać zatwierdzona przez FDA przed końcem testów (Pixabay)
d2g2jt7

Szef amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)stwierdził, że szczepionki na COVID-19 mogą ze względu na pilną potrzebę zostać udostępnione przed ukończeniem rygorystycznych badań klinicznych. Jednak przed taką decyzją ostrzegają przedstawiciele służby zdrowia. Więcej przeczytasz tutaj.

Słońce mogło mieć bliźniaka

Badacze z Uniwersytetu Harvarda uważają, że Słońce ok. 4,5 mld lat temu mogło być jedną z gwiazd podwójnych. To znaczy, że w Układzie Słonecznym krążyły wtedy dwie gwiazdy, a nie jedna. Jeśli ta hipoteza jest prawdziwa, to wyjaśniałoby to istnienie Planety 9 – jednej z największych tajemnic Układu Słonecznego. Więcej tutaj.

d2g2jt7

Czy szczepienia na grypę osłabiają odporność?

Nieudany start szpiegowskiego satelity

Wystrzelenie satelity szpiegowskiego NROL-44 na zlecenie Narodowego Biura Rekonesansu USA nie powiodło się po raz kolejny. Start rakiety Delta 4 Heavy z Space Launch Complex-37 w Cape Canaveral Air Force Station na Florydzie został przerwany trzy sekundy przed wystrzeleniem. O przyczynach tego zdarzenia dowiesz się tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g2jt7

Podziel się opinią

Share
d2g2jt7
d2g2jt7
Więcej tematów