Siemens KG39EAL40 - energooszczędna lodówka

Siemens KG39EAL40 - energooszczędna lodówka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.11.2012 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chłodziarko-zamrażarka Siemens KG39EAL40 wyposażona jest w szereg szuflad i półek z możliwością regulacji ich wysokości, co stwarza odpowiednio dużo miejsca i przestrzeni na zawartość, którą będziemy chcieli w niej umieścić.

Przeznaczona na butelki półka Flex, a także dwie szuflady z przegrodą (divider box), pomoże zachować porządek w przechowywaniu żywności. Z kolei znajdująca się w zamrażarce szuflada BigBox służy do przechowywania większych produktów. Jej prawie 30-centymetrowe ściany boczne pomieszczą największe opakowania mrożonek typu family size, a nawet całego indyka - a gdy będziemy potrzebować miejsca na jeszcze większe produkty, możemy wyjąć wszystkie szuflady z zamrażalnika i w pełni go zagospodarować.

Uporządkowaną zawartość chłodziarko-zamrażarki wspiera także technologia LowFrost - funkcja łatwego rozmrażania. Dzięki specjalnemu drenowi wody, a także zastosowaniu izolacji dookoła parownika, wewnątrz urządzenia nie tworzą się bryły lodu, a czas odmrażania ulega znaczącemu skróceniu. O komfort użytkowania chłodziarko-zamrażarki ma dbać również specjalny filtr węglowy airFresh - jego aktywne działanie zapewnia świeże powietrze wewnątrz urządzenia, pochłaniając tym samym intensywne zapachy. Urządzenie działa w najwyższej klasie energetycznej A+++.

Siemens KG39EAL40:
• Klasa energetyczna A+++
• Elektroniczna regulacja temperatury
• Filtr węglowy airFresh
• Tryb wakacyjny
• Wyświetlacz LCD
• Pojemność 336 litrów
• 201. x 600 x 650 mm
Cena: 4509 złotych

źródło: informacje prasowe

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)