Siemens coolEfficiency - nowa linia chłodziarko-zamrażarek do zabudowy

Siemens coolEfficiency - nowa linia chłodziarko-zamrażarek do zabudowy

Siemens coolEfficiency - nowa linia chłodziarko-zamrażarek do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.02.2013 10:12

Marka Siemens poszerza ofertę chłodnictwa o linię coolEfficiency, w której znajdują się trzy nowe modele chłodziarko-zamrażarek do zabudowy.

Wszystkie modele nowej linii do zabudowy coolEfficiency wyposażone są w dotykowy panel sterujący touchControl z cyfrowym wyświetlaczem i srebrnym wykończeniem. TouchControl umożliwia ustawienie osobnej temperatury dla chłodziarki i zamrażarki. Przy jego pomocy wybierzemy również inne funkcje, w jakie został wyposażony sprzęt, jak np. funkcję super-Freezing.

Szuflada hydroFresh, wysuwana na bocznych profilach szklanych półek, zapobiega utracie wilgoci i wysuszaniu owoców i warzyw, które się w niej znajdą. Kontrolowanie wilgotności umożliwia specjalny suwak, znajdujący się nad szczelną szufladą. Przy jego pomocy indywidualnie dopasujemy ustawienia do każdego rodzaju produktu. Dzięki rozwiązaniu hydroFresh, owoce i warzywa mają pozostać dłużej świeże.

Model KIS86SAD4. z nowej linii coolEfficiency wyposażony jest w inwerter, wpływający na obniżenie zużycie energii pracującej chłodziarki. Istotą jego działania jest współpraca sensorów, elektroniki i kompresora. Odbierające zmiany temperatury sensory, rejestrują je i wysyłają informację do elektroniki. Ta natomiast przetwarza otrzymane komunikaty i wysyła polecenia do kompresora. Efektem wspomnianej współpracy jest dostosowanie intensywności pracy kompresora.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Półki z metalowym wykończeniem wraz z przezroczystymi szufladami, podkreślają wygląd wnętrza chłodziarko-zamrażarek, oświetlonych światłem LED. Dzięki jego umieszczeniu w bocznych ścianach urządzenia, produkty nie zasłaniają światła.

Seria coolEfficiency obejmuje:

  1. KI86SAD40 Klasa energetyczna: A+++ Cena: 4239 PLN
  1. KI86NAD30 Klasa energetyczna: A++ Cena: 3599 PLN
  1. KI87SAF30 Klasa energetyczna: A++ Cena: 3349 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)