Sharp KP85PH - wieża z Bluetooth

Sharp KP85PH - wieża z Bluetooth

Sharp KP85PH - wieża z Bluetooth
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.09.2013 12:54, aktualizacja: 17.09.2013 13:47

Sharp chce zdobyć serca i portfele miłośników słuchania muzyki swoim nowym zestawem audio Hi-Fi KP85PH. Nowość charakteryzuje się estetyczną obudową i wieloma dodatkowymi funkcjami, w tym łącznością Bluetooth.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowe Hi-Fi Sharp wykonano z czarnego tworzywa, które na osłonie napędu CD zdobione jest szczotkowanym, srebrnym metalem. Za pomocą KP85PH możemy odtwarzać muzykę nie tylko ze sprzętów mobilnych, takich jak iPhone’y czy iPody oraz tradycyjnych płyt CD. Nowe Hi-Fi Sharp ma również wbudowane gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików MP3 i WMA z pamięci przenośnej. Zestaw posiada też odbiornik radiowy z funkcją ASPM, która pomaga wyszukać i zapisać dostępne stacje.

Dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać muzykę wprost ze smartfonu czy tabletu. Co więcej, sterowanie zestawem Sharpa jest możliwe nie tylko za pomocą pilota, ale również innych urządzeń mobilnych. Zestaw audio Sharpa posiada wzmacniacz cyfrowy o mocy 2 x 2. W RMS oraz wbudowaną opcję inteligentnego dźwięku Hi-Fi ze wzmocnionymi tonami niskimi, wysokimi i funkcją XBASS.

Cena: 79. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)