Serwis Sony PlayMemories Online dostępny w Polsce

Serwis Sony PlayMemories Online dostępny w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.01.2014 11:36, aktual.: 20.01.2014 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony rozszerzyło zasięg działania swojego serwisu PlayMemories Online na Polskę, Austrię i Szwajcarię. PlayMemories to oparty na koncepcji chmury (cloud) serwis ze zdjęciami i filmami, który wyróżnia się możliwościami porządkowania, aktualizowania i wykorzystywania umieszczonych w nim materiałów.

Z serwisu mogą obecnie korzystać mieszkańcy 1. krajów europejskich, w tym - od 20 stycznia 2014 r. - Polski, Austrii i Szwajcarii. Dostęp do niego można uzyskać poprzez logowanie przez przeglądarkę internetową w komputerze oraz z urządzeń z systemem Android albo iOS (aplikacja).

Nabywcy telewizorów Sony Bravia 4. z oferty na 2014 rok będą mogli oglądać na nich zgromadzone w chmurze kolekcje zdjęć. Będą mieli również dostęp do obrazów udostępnionych przez inne osoby w formie pokazu slajdów 4K z podkładem muzycznym. Funkcja pokazu slajdów znajdzie się na głównym ekranie, tak jak programy telewizyjne.

Nowa funkcja „All Sync”. automatycznie gromadzi wszystkie zdjęcia przechowywane w smartfonie, tablecie albo komputerze i przesyła je na konto użytkownika w PlayMemories Online. Chmura PlayMemories umożliwia przechowywanie zdjęć w rozdzielczości HD, bez ograniczenia ich liczby. Oprócz tego, indywidualnie wybrane zdjęcia i filmy z komputera lub urządzenia mobilnego można przesłać do serwisu ręcznie, w pełnej rozdzielczości. Powstała w ten sposób biblioteka jest dostępna w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca — za pośrednictwem smartfona, tabletu, komputera lub współpracującego telewizora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)