Trwa ładowanie...
d77akc7

Serial Wiedźmin już jest sukcesem? Netflix może być gotów ruszyć z produkcją 2. sezonu

Netflix zdaje się być pewny sukcesu swojej nadchodzącej produkcji, ponieważ jak wynika z informacji na Twitterze, prace nad drugim sezonem serialu "Wiedźmin" mogą ruszyć jeszcze w tym miesiącu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin - serial dostępny będzie już 20 grudnia na Netfliksie
Wiedźmin - serial dostępny będzie już 20 grudnia na Netfliksie (Materiały prasowe)
d77akc7

Brytyjski twórca rekwizytów wyraził na Twitterze Lauren S. Hissrich (showrunnerki serialu "Wiedźmin") swoje podekscytowanie, że dołącza do ekipy Netfliksa. W poście pochwalił się, że, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpocznie pracę już pod koniec listopada wraz ze startem pre-produkcji 2. sezonu "Wiedźmin". Niestety komentarz został usunięty, ale udało nam się znaleźć potwierdzenie tych słów w serwisie Redanian Intelligence.

Serwis Redanian Intelligence podaje również, Shepperton Studios w Wielkiej Brytanii może zostać również nowym centrum produkcyjnym serialu, a kolejne sezony "Wiedźmina" nie będą dalej kręcone na Węgrzech. Serwis podaje również, że znaczna część prac rekwizytora była robiona właśnie dla Shepperton Studios.

d77akc7

Dane zebrane przez Redanian Intelligence sugerują, że następne sezony "Wiedźmina" będą kręcone na terenie Wielkiej Brytanii. Jednak jak na razie nie ma oficjalnej informacji ze strony Netfliksa, które potwierdziłyby plotki. Warto jednak wspomnieć, że w Wielkiej Brytanii znajduje się centrum produkcji dla europejskich seriali i filmów Netflix.

Przypominamy, że pierwszy sezon "Wiedźmina" będzie miał swoją premierę po ok. 14 miesiącach od startu prac. Jeżeli tempo produkcji by się utrzymało również przy kolejnym sezonie, to kolejne przygody Geralta będziemy mogli zobaczyć prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2021 roku, pod warunkiem, że prace faktycznie wystartują na przełomie najbliższych tygodni.

Tymczasem premiera pierwszego sezonu "Wiedźmina" od Netfliksa wypada tuż przed świętami - 20 grudnia. Tutaj zebraliśmy dla was najważniejsze informacje o serialu.

d77akc7

Podziel się opinią

Share

d77akc7

d77akc7
Więcej tematów