SeaLife: 8 MP dla podwodniaków

SeaLife: 8 MP dla podwodniaków

SeaLife: 8 MP dla podwodniaków
Źródło zdjęć: © IDG
02.05.2008 14:00, aktualizacja: 02.05.2008 16:54

DC800 to oznaczenie nowego zestawu do wykonywania zdjęć pod wodą firmy SeaLife. Składa się on z cyfrowego aparatu kompaktowego oraz wodoszczelnej obudowy - może pracować nawet na głębokości 60 metrów.

SeaLife DC80. po złożeniu przypomina cyfrową lustrzankę. W środku znajduje się kompakt pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości ośmiu milionów pikseli - wodoszczelna obudowa zapewnia mu możliwość ich rejestrowania na maksymalnej głębokości wynoszącej 60 metrów ( oczywiście idealnie też się sprawdzi np. w dużym zapyleniu ).

Obraz
© (fot. IDG)

Urządzenie wyposażono w szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym ( w zakresie od 28-112 mm - odpowiednik dla formatu 35 mm ), tryb filmowy, dzięki któremu możemy nagrać sekwencję wideo ( z dźwiękiem ) w rozdzielczości 640 x 480 pikseli, slot kart pamięci SD/SDHC oraz 2,7-calowy wyświetlacz LCD. Użytkownik ma również możliwość skorzystania pod wodą między innymi z funkcji korekcji koloru ( Oceans Blue, Oceans Green i Rivers/Lakes ), trybu Spy ( pozwala na ustawienie automatycznej rejestracji zdjęcia w zadanych odstępach czasu ) oraz dodatkowych lamp błyskowych. Oczywiście producent nie zapomniał też o umieszczeniu na wodoszczelnej obudowie dużych, ułatwiających obsługę przycisków.

DC800 został wyceniony na 550 USD. Jego dokładną specyfikację można znaleźć pod tym adresem. - http://www.sealife-cameras.com/cameras/dc800.html

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)