Ściśle tajny projekt polskich programistów - Pioneer.OS

Ściśle tajny projekt polskich programistów - Pioneer.OS

Ściśle tajny projekt polskich programistów - Pioneer.OS
28.12.2009 14:18, aktualizacja: 30.12.2009 14:32

Kilkoro ambitnych programistów z Polski postanowiło za wszelką cenę zmienić świat oprogramowania. Chcą pokazać światu na co stać Polaków. Właśnie rozpoczynają pierwszą fazę projektu pod kryptonimem "Pioneer.OS". Szymon Kita i Bartłomiej Malanowski - założyciele grupy programistycznej PowerTeam software mają wielkie nadzieje i ambicje wiążące się z tym i innymi projektami

Kilkoro ambitnych programistów z Polski postanowiło za wszelką cenę zmienić świat oprogramowania. Chcą pokazać światu na co stać Polaków. Właśnie rozpoczynają pierwszą fazę projektu pod kryptonimem "Pioneer.OS". Szymon Kita i Bartłomiej Malanowski - założyciele grupy programistycznej PowerTeam software mają wielkie nadzieje i ambicje wiążące się z tym i innymi projektami.

_ Przede wszystkim mamy innowacyjny pomysł, który już niedługo zostanie zgłoszony do urzędu patentowego. Wszystkie dane dotyczące tajemniczego projektu "Pioneer.OS" są ściśle tajne i nie zostaną na razie ujawnione. Przewidywany czas zakończenia projektu szacowany jest na drugą połowę 2015 roku. _

Obraz
© (fot. SXC)

PowerTeam software chce stworzyć od podstaw to, co zdaniem polskich programistów, Microsoft zepsuł - chce stworzyć oprogramowanie od zera. Nie ma co ukrywać, że projekt jest bardzo ambitny, ale równie ambitni są jego pomysłodawcy. Mają oni również nadzieję, że znajdzie się jakiś sponsor który wspomoże projekt.

Pioneer to zupełnie nowa platforma oparta na opracowanej przez PowerTeam software architekturze. _ "Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych, nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych algorytmów, jesteśmy wstanie stworzyć dopasowaną do użytkownika, niezawodną platformę dla najróżniejszych komputerów i systemów obliczania. Wszystkie rozwiązania są opracowane na nowo dla naszego systemu. W projekcie nie ma żadnego mechanizmu skopiowanego z systemu Windows, MacOS - UNIX czy linux'owych dystrybucji” - mowią autorzy. _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)