Awaria w ING Banku Śląskim utrudnia operacje bankowe. Problemy innych banków

Awaria w ING Banku Śląskim utrudnia operacje bankowe. Problemy innych banków
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

04.11.2019 12:11, aktual.: 04.11.2019 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci różnych banków mają problem z dostępem do swoich pieniędzy. Najczęściej zgłaszane są problemy z logowaniem, jednak użytkownicy zgłaszają, że nie działa również wykonywanie przelewów czy płatności kartą.

AKTUALIZACJA: Santander poinformował nas o 13:20, że "niedogodności skutkujące wydłużonym czasem logowania do bankowości elektronicznej i mobile w Santander Bank Polska zostały już usunięte, serwisy działają poprawnie."

AKTUALIZACJA#2: Kolejne banki mają dziś problemy - w Banku Pekao i Alior Banku od ok. godz. 12 także utrudnione jest korzystanie z usług. Sytuacja już się poprawiła. Z kolei w ING Banku Śląskim wciąż jest problem.

Rano pisaliśmy o awarii w PKO BP, która na szczęście została już zażegnana. Jednak użytkownicy kolejnych banków zgłaszają problemy z dostępem do kont. Poniżej możecie zobaczyć mapę, na której zaznaczono ilość zgłaszanych problemów z logowaniem do banku Santander.

Obraz
© downdetector.pl

Użytkownicy banków Santander i mBank zgłaszają narastające problemy z logowaniem się do bankowości elektronicznej. Na stronach banków brakuje informacji odnośnie przyczyn awarii, jednak klienci mogą liczyć na to, że podobnie jak w przypadku PKO BP zostaną one szybko usunięte.

Wcześniej użytkownicy zgłaszali również problemy w ING Banku Śląskim. To już kolejny przypadek awarii w ciągu kilku ostatnich dni. Jednak wygląda na to, że awaria została usunięta, ponieważ w ciągu ostatnich kilkunastu minut klienci przestali zgłaszać problemy z usługami.

Obraz
© downdetector.pl

Problem był na tyle poważny, że klienci nie mogli logować się, wykonywać przelewów ani płacić kartą płatniczą.

Zobacz też: Banki. "Klienci oczekują łatwości. Jakość jest wymogiem"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (290)