Samsung: rusza druga edycja badacup

Samsung: rusza druga edycja badacup

Samsung: rusza druga edycja badacup
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.09.2011 12:20, aktualizacja: 20.09.2011 13:01

Samsung Electronics Polska ogłasza rozpoczęcie drugiej edycji konkursu na aplikacje mobilne na system operacyjny bada - badacup2. Projekt ten to nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych, ale również zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Konkurs badacup2 to okazja dla programistów aplikacji mobilnych z całej Polski, aby wykazać się zdolnościami programistycznymi, innowacyjnością i kreatywnością Pula nagród wyniesie ponad 50 tys. złotych, wygrać można też telefony Samsung Wave III, a zwycięska aplikacja zostanie wyróżniona w sklepie z aplikacjami Samsung Apps.

W tegorocznej edycji Samsung kładzie główny nacisk na rozwój środowiska deweloperów aplikacji i zaprezentowanie nowych narzędzi studentom uczelni technicznych. Na uniwersytetach i politechnikach, m.in. w Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Warszawie pracownicy _ Działu Badań i Rozwoju Samsung R&D Center _ przeprowadzą szereg wykładów i warsztatów przybliżających wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji na system bada.

Konkurs badacup2 skierowany jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. Trwa od 19 września 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki:

- stworzyć aplikację dla platformy Samsung bada przy użyciu narzędzi programistycznych co najmniej SDK 2.0 (Software Development Kit), zamieszczonych na stronie www.developer.bada.com;
- opublikować napisaną przez siebie aplikację na platformie Samsung Apps do 31.01.2012;
- wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia do 31.01.2012 za pośrednictwem strony www.badacup.samsung.pl na formularzu zgłoszeniowym zamieszczając ID Aplikacji;
- wyrazić zgodę na bezpłatne udostępnienie Aplikacji użytkownikom smartfonów z systemem bada do ogłoszenia wyników konkursu, nie później jednak niż do dnia 31.03.2012.

W konkursie uczestnik może zgłosić więcej niż jedną aplikację. Deweloperzy mogą zgłaszać swój udział w konkursie poprzez stronę internetową www.badacup.samsung.pl do 31 stycznia 2012 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)