Samsung RL60GEGIH - lodówka, która dostosuje się do twoich zachowań

Samsung RL60GEGIH - lodówka, która dostosuje się do twoich zachowań

Samsung RL60GEGIH - lodówka, która dostosuje się do twoich zachowań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.11.2012 14:09

RL60GEGIH to lodówka z dolnym zamrażalnikiem serii Grand. Oferuje więcej przestrzeni wewnątrz, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

Pojemność lodówki jest większa i ergonomiczniej rozplanowana niż w poprzednich modelach, a cztery warstwowe szuflady zapewniają więcej miejsca dla różnych rodzajów żywności. Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają organizację przestrzeni wewnątrz - można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości. W zależności od opcji można wybrać kostkarkę do lodu lub tacę na lód.

Zastosowana w urządzeniu technologia Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowanie pracy kompresora do zachowań użytkownika - informuje producent. Dodatkowo pobór energii obniżyło zastosowanie lamp LED. Obsługę lodówki umożliwia niebieski wyświetlacz elektroniczny.

Producent w swoim urządzeniu zastosował także technologię Multi Flow. Sprawia ona, że chłodne powietrze przepływa przez całą komorę wieloma otworami na wysokości każdej półki, co ma pozwalać na zachowanie wyrównanej temperatury w chłodziarce.

Dane techniczne:
- klasa energetyczna: A+
- głębokość z uchwytem drzwiowym: netto 712 mm
- system: Multi Flow
- dostępna funkcja no-frost
- zużycie energii: 1,02 kWh
- klasa zamrażania: 4 gwiazdki

Cena - około 2300 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)