Samsung RL56GHGIH - lodówka o powiększonej pojemności

Samsung RL56GHGIH - lodówka o powiększonej pojemności

Samsung RL56GHGIH - lodówka o powiększonej pojemności
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.12.2012 10:39

W lodówce Samsung RL56GHGIH z serii Grand zastosowano technologię SpaceMax. Jej ścianki są cieńsze niż w tradycyjnych lodówkach, dzięki czemu możliwe było uzyskanie większej pojemności przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

Lodówka ma pojemność 40. litrów brutto, co ma pozwolić na wygodne przechowywanie nawet dużych ilości żywności. Urządzenie działa w klasie efektywności energetycznej A++, a dodatkowo producent zastosował w nim sensorową technologię Smart Eco, która optymalizuje pobór energii na podstawie zachowań użytkownika. Z kolei technologia Multi Flow ma zapewniać wyrównaną temperaturę na wszystkich poziomach komory chłodzącej poprzez stały przepływ powietrza przez otwory umieszczone przy każdej półce. Wnętrze chłodziarki oświetlają energooszczędne lampy LED.

We wnętrzu chłodziarki znajdują się cztery warstwowe szuflady, a w zależności od opcji dodatkowo można wybrać kostkarkę do lodu lub tacę na lód. Na dole chłodziarki znajduje się szuflada Big Box z regulowaną wilgotnością, przystosowana do przechowywania warzyw i owoców. Również na drzwiach lodówki znajdują się cztery regulowane półki, które można dowolnie przestawiać. Funkcjonalność lodówki podnosić ma niebieski wyświetlacz LED.

Samsung RL56GHGIH - dane techniczne:
- Klasa efektywności energetycznej A++
- Zużycie energii (kWh/24 godź.) 0,72
- Pojemność Całość netto: 357 l
- Pojemność Zamrażarka netto: 104 l
- Pojemność Chłodziarka netto: 253 l
- Pojemność Całość brutto: 403 l
- Pojemność Zamrażarka brutto: 143 l
- Pojemność Chłodziarka brutto: 260 l
- Wymiary brutto (szer. x wys. x gł.) 64. x 1 950 x 760 mm

Cena - około 2100 złotych.

Źródło: materiały producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)