Samsung Q2 - nowy, wielofunkcyjny odtwarzacz mp4

Samsung Q2 - nowy, wielofunkcyjny odtwarzacz mp4

Samsung Q2 - nowy, wielofunkcyjny odtwarzacz mp4
30.07.2009 14:44

Samsung Electronics przedstawia nowy, multimedialny odtwarzacz mp4. Model Q2 to pełna gama multimediów oraz przydatnych funkcji w stylowym wydaniu.

Wzornictwo
Odtwarzacz zamknięto w czarnej obudowie ze srebrnym wykończeniem, a na jego przedniej ścianie dominuje podświetlany panel dotykowy. Wysokiej jakości 2,4”. wyświetlacz LCD sprawdza się przy oglądaniu zdjęć, filmów video czy przeglądaniu plików tekstowych. Natomiast specjalny klawisz User Button, umieszczony z boku urządzenia pozwala zaprogramować główne funkcje odtwarzacza zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wygodna obsługa
Samsung Q2 może pochwalić się łatwym i przyjaznym menu użytkownika. Urządzenie samodzielnie tworzy listy najczęściej odtwarzanych i ostatnio dodanych plików, dzięki czemu dostęp do nich jest prosty i niezwykle szybki. Co więcej, przy ponownym uruchomieniu, model Q2 wyświetla w formie miniaturek 1. ostatnio odtwarzanych plików.

Obraz
© (fot. Samsung)

Samsung Q2 to nie tylko odtwarzacz muzyczny –. urządzenie multimedialne Pozwala słuchać muzyki i radia, oglądać filmy i zdjęcia oraz odczytywać pliki tekstowe. Posiada także dyktafon, który nagrywa zarówno głos jak i transmisje radiowe. W odtwarzaczu zainstalowano także gry.

Q2 wyposażono w funkcję zmiany tempa odtwarzania plików muzycznych bez zniekształcania tonu i barwy głosu. Sterując szybkością odtwarzania można z jednej strony oszczędzić czas, a z drugiej, przy zmniejszeniu prędkości nagrania, łatwiej jest dokładne wsłuchać się w jego treść. Funkcja ta jest szczególnie pomocna przy nauce języków obcych, gdy chcemy dokładnie usłyszeć słowa ulubionej piosenki czy korzystać z odtwarzacza do nagrywania i odtwarzania wykładów, wywiadów czy coraz popularniejszych książek audio.

Przenośna sala koncertowa
W nowym odtwarzaczu Samsung zastosował stworzoną przez siebie technologię DNSe (Digital Natural Sound engine), która pozwala odzyskać jakość dźwięku utraconą w trakcie kompresji plików audio na pliki mp3. WMA oraz AAC. Model Q2 oferuje najnowszą wersję tego oprogramowania – DNSe 3.0. Dodatkowo urządzenie posiada zaawansowane tryby odtwarzania takie jak: sala koncertowa, kawiarnia czy katedra.

Obraz
© (fot. Samsung)

Ulubiona muzyka przez cały dzień…i dłużej
Jedną z kluczowych cech nowego odtwarzacza Samsung jest wyjątkowo wytrzymała bateria. Z nowym modelem Q2 można odtwarzać do 5. godzin muzyki bez potrzeby doładowywania. Samsung Q2 oferuje ulubioną muzykę non-stop przez cały dzień.

Dane techniczne
Samsung YP-Q2

Pojemność Pamięć Flash 4GB / 8GB / 16GB
Kolor Czarny Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz 2,4" TFT LCD QVGA (320x240)
Główne cechy i akcesoria Gry, radio z RDS, cyfrowy dyktafon, możliwość nagrywania audycji radiowych, odtwarzanie plików muzyczny, zdjęciowych, filmowych i tekstowych, technologia kontroli prędkości odtwarzania ścieżki dźwiękowej
Obsługiwane pliki MPEG4, MP3, WMA, Ogg/FLAC, JPG, TXT
Czas pracy Audio do 50 godzin, video do 4 godzin
Technologia dźwięku DNSe 3.0
Wymiary SxWxG (mm) 49 x 101 x 9.9 mm
Waga 58g

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)