Samsung kończy produkcję Galaxy Note 7. Wszystkie telefony mają zniknąć z rynku

Samsung kończy produkcję Galaxy Note 7. Wszystkie telefony mają zniknąć z rynku11.10.2016 12:34
Samsung kończy produkcję Galaxy Note 7. Wszystkie telefony mają zniknąć z rynku
Źródło zdjęć: © WP

Samsung wycofuje wszystkie telefony Galaxy Note 7 ze sprzedaży na całym świecie. Właściciele Note’ów powinni je wyłączyć i wymienić na inne modele.

Aktualizacja: Samsung całkowicie zakończył produkcję telefonu Galaxy Note 7. Poinformował o tym rzecznik Samsung Polska.

Koreański producent telefonów wydał oświadczenie, w którym wzywa wszystkich operatorów sieci i dealerów do zaprzestania sprzedaży modelu Galaxy Note 7. Osobom, które używają tego modelu Samsung radzi, aby go wyłączyły i skontaktowały się z punktem, w którym telefon został kupiony. Dotyczy to również „nowych” Note’ów, które już zostały wymienione. Producent informuje, że właściciele wadliwego telefonu mogą go wymienić na model Samsung Galaxy S7 lub S7 edge, albo dostać zwrot pieniędzy.

Samsung Polska informuje, że _ "Użytkownicy oryginalnych oraz wymienionych Note 7 powinni wyłączyć telefony i zaprzestać ich używania, a także skorzystać z dostępnych środków zaradczych." _ Szczegóły dotyczące tego, jak polscy właściciele Note'ów 7 mogą wymienić swoje telefony mają pojawić się później.

Problemy Samsunga zaczęły się na początku września, gdyw 35 modelach Galaxy Note 7 zapaliła się bateria.

Z polskich operatorów komórkowych telefon Galaxy Note 7 sprzedawały sieci Orange i Play. Orange wstrzymał sprzedaż i wymianę modeli Note 7. Od przedstawicieli Play nie dostaliśmy na razie odpowiedzi - gdy tylko ją dostaniemy, tekst zostanie zaktualizowany.
_ BB _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)