Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na zdjęciach

Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na zdjęciach28.12.2015 10:24
Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na zdjęciach
Źródło zdjęć: © chip.pl

Do premiery nowego "okrętu flagowego" Samsunga coraz bliżej, ale wiemy już, że jego wygląd będzie w znacznym stopniu zbliżony do poprzednika.

Rzucającym się w oczy wyróżnikiem nowego modelu jest szeroki, prostokątny przycisk "home". Bardziej wnikliwi obserwatorzy zwrócą też uwagę na umieszczony nieco wyżej moduł aparatu fotograficznego, jednak ogólnie wygląd nowego Samsunga Galaxy S7 i S7 Plus w dużym stopniu przypomina jego poprzednika.

288766603087329427
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Przyciski regulacji głośności ustawione są na lewej ściance, natomiast przycisk włączania/wyłączania - na prawej. Większość złączy (Micro USB, słuchawki), a także jeden z głośników umieszczone są na spodzie telefonu.

Interesująco przedstawia się kwestia wymiarów znacznie większego modelu Galaxy S7 Plus. Według wcześniejszych doniesień będzie on mierzył 163,32 x 82,01 x 7,82 mm, co wskazywałoby na to, że będzie wyposażony w ekran o aż 6-calowej przekątnej. Pokrywałoby się to z tym, co można wywnioskować na podstawie zdjęć obudów do tego modelu.

288766603087526035
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Czego jeszcze nie wiemy? Choćby tego, czy wariant Edge (z wygiętym ekranem) Samsunga Galaxy S7 również oferowany będzie w wersji Plus. Istotną niewiadomą jest również podejście Samsunga do kwestii rozszerzania pamięci za pomocą kart Micro SD - obecne zdjęcia, jak i dostępne wcześniej grafiki, nie zdradzają, czy będzie to możliwe.

Dla porządku wspomnijmy jeszcze, że w sieci pojawiła się pozbawiona udokumentowanych źródeł pogłoska na temat wyposażenia całej serii smartfonów S7 w skaner tęczówki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)